İzmit/KOCAELİ Çukurambar/ANKARA

Hızlı Okuma Kursu Antalya

En iyi Öğretmenlerden Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu Antalya
Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu Antalya, okuduğunu anlama, paragraf teknikleri, seri okuma, hızlı okuma gibi bölümleri vardır. Okuduğunu anlama, paragraf teknikleri ile hızlı ve seri okumayı birbirinden ayırmamız gerekmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Antalya aslında paragraf tekniklerinde sorular üzerinden taktik ve teknikleri anlatılıyor. Seri okuma okuma hızı artırılıp anlamlı okuma sağlanıyor. Seri okuma ilkokul 1. sınıftan itibaren tüm kademelerde alınabilecek bir derstir. Ayrı bir tekniği vardır. Alıştırmaları, göz hizalaması, gibi dikkat edilmesi gereken yöntemler bulunmaktadır. Bu konuda öğretmenlerimiz ayrı ayrı göstermektedir. Öğrenci seviyesine göre kaç derste biteceği belirlenir.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

lgs kursu

Kurslarımıza aşırı talep olmaktadır. Özellikle online derslerimizin hesaplı olması talebi artırmaktadır. belirli dönemlerde ön kayıtla almaktayız. Eğer sizde sınava girecekseniz hazırlanıyorsanız muhakkak almalısınız. Kurslarımız çok fazla karıştırılıyor. Sınava girecek adaylara öncelikle paragraf tekniklerini tavsiye ediyoruz. Sınav değil de genel olarak alınacaksa seri okumayı öneriyoruz.

Her iki kursumuzu da uzman öğretmenlerimiz tarafından birebir veya 2-3 kişilik gruplar halinde vermekteyiz. Derslerimizi online olarak veya yüz yüze şeklinde vermekteyiz. Yüz yüze derslerimizi bazı şehirlerimizde maalesef veremiyoruz. Fakat Türkiye nin birçok il ve ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Hızlı Okuma Kursu Antalya Kimler Almalı? Ne Zaman Almalı?

Okumayı seven herkes hızlı okuma, seri okumayı derslerini alabilir. Yetişkinler yaptıkları iş gereği çok fazla okuması gerekiyorsa tavsiye ediyoruz. Fakat genelde ilkokul öğrencileri almaktadır. Dakika da 90-110 kelime okurken Hızlı Okuma Kursu Antalya’ ya katılan öğrenciler 280-320 kelimeye çıkartmaktadırlar. 150 – 200 kelime okuyanlar ise 380 – 400 kelime civarında olabilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Antalya kaç saat sürmektedir diye çokça sorulan sorulardandır. Öğrenci seviyesine ve yaş grubuna göre değişmektedir. 24-30 ders arası olabildiği gibi 36-40 ders  arasında olabiliyor. Bazı öğrenci ve adaylar için 16 derste de bitebiliyor.

Hızlı Paragraf Çözümü Kursu Kimler Almalı?

Hızlı paragraf çözümü kursunda, paragraf teknikleri anlatılmaktadır. Hangi tür sorularda nasıl bir taktik uygulanacağı gösterilmektedir. Paragraf sorularını 1 sayfa olan soruyu çok kısa zamanda çözme yolları anlatılmaktadır.

Hızlı Okuma Kursu Antalya kursunu kimler almalıdır? Sınavlara hazırlanan tüm adaylar bu kursu almalıdır. Hangi sınavlar Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss ve yös kursularına girecek adayların biz hızlı paragraf çözümü kursunu almalarını tavsiye ediyoruz.

Bu kurs toplamda 8-10 ders sürmektedir.  10 uncu derste toparlamak ve basit bir sınav gibi test uygulanmaktadır.

Covid (salgın hastalık) dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Yüz yüze derslerden hiçbir farkı olmadığını ise 15-20 dakikalık deneme dersimizden sonra başlanmaktadır.

Kursun verimli olması ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 5 haftada alınmasını ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılması gerekmektedir.

ozel ders 1

Hızlı Paragraf Teknikleri Kimler Almalıdır ?

Sınavlara girecek tüm adaylar almalıdır. Seri okumak isteyen herkes.

Eğitim danışmanlarımızdan bilgi alınız. Hızlı okuma kursu alan adaylarımız istedikleri takdirde Türkçe dil bilgisi olarak da devam edebilmektedirler.

Kurslarımız sadece hızlı okuma şeklinde değildir. Sınavlara girecek adaylara veya okula yardımcı derslerden takviye isteyenlere yardımcı olmaktayız. İlkokul öğrencilerine yönelik farklı çalışmalarda yapılmaktadır.

Hızlı Okuma Kursunu evinizde alabilirsiniz. Veya online olarak 5 haftada hızlı paragraf alabilirsiniz. Seri okuma isteniyorsa 15 haftada kurs tamamlanıyor. Her hafta 2 ders ve derslerimiz 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde yapılmaktadır. Özel olarak hazırlanan uzman öğretmenlerimiz ile öncelikle deneme dersi (15 – 20 dakikalık) yapılıyor. Sonrasında öğretmen öğrenci uyumuna bakıldıktan sonra karar verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Antalya

Hızlı Okuma Kursu, Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, Kaş, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Demre, İbradı, Kemer, Aksu, Döşemaltı, Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa ilçe ve tüm mahallelerinde online veya yüz yüze özel ders anlatıyoruz. Tüm sınavlara hazırlık dersleri veriyoruz.

lgs kursu populer hoca 9
Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu Antalya Şubelerimizle İrtibat

Özel Ders olarak ilkokul sınıf  dersleri, 1. sınıf özel ders, 2. sınıf özel ders, 3. sınıf özel ders, 4. sınıf özel ders, orta okul özel ders, lise dersleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0532 621 1141 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer kurslarımız hakkında bilgi almak isterseniz lütfen arayınız. Eğitim danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecektir.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Antalya önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme uygulanmaktadır.(YKS ve LGS öğrencilerii 5-6-7-8-9-10-11-12 sınıf öğrencilerine) Bütün öğrencilerin katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

 

Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Erdem dedi ki:

    Kurs başarımı artırdı zaman konusunda çok şey kazandırdı

  2. Asya dedi ki:

    Paragraf sorularını hızla çözüyorum teşekkürler

Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba, POPÜLER HOCA' dan geliyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Call Now Button