İzmit/KOCAELİ Çukurambar/ANKARA

Çandır LGS Kursu

Çandır LGS Kursu
Hızlı Okuma Kursu

Çandır LGS Kursu, özellikle LGS sınavına hazırlanan öğrencilere özel içerikler sunmaktadır. Kurs, deneyimli ve uzman öğretmenleriyle öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun bireysel ders programları hazırlar. Öğrenci – öğretmen etkileşiminin yüksek olduğu kursun özel dersleri, öğrencilerin soru çözme becerilerini geliştirir. Ayrıca, deneme sınavları ve soru çözüm teknikleriyle de öğrencilerin sınav stratejilerini ve başarılarını artırmak için çalışır.

Çandır LGS Kursu aynı zamanda çevrimiçi özel ders hizmeti sunar. Eğitim teknolojileri kullanılarak verilen dersler, öğrencilere istedikleri yerden, istedikleri zamanda bireysel öğrenme imkanı sağlar. Kursun hizmet kalitesi ve öğrenci memnuniyeti oranı oldukça yüksektir. Rekabetçi fiyat seçenekleri ve dönemlik / yıllık paketler de sunulmaktadır.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

lgs kursu populer hoca 9

Özel Ders Almanın Faydaları Nelerdir?

Özel ders, bir öğrencinin ihtiyaçlarına uygun bir programla bireysel öğrenim fırsatı sağlar. Öğrenci, öğretmeniyle birebir etkileşim halinde olduğundan dolayı yöntemleri ve soru çözüm becerileri konusunda daha hızlı gelişir. Ayrıca öğrencinin zayıflıkları belirtilerek, öğrencinin onları gidermek için çalışması teşvik edilir. Öğrencinin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda bir ders planı hazırlanarak, ihtiyacı olan öğrenme materyalleri sunulur.

– Bireysel öğrenim, öğrencinin ihtiyaçlarına uygun program

Özel ders almanın en büyük avantajlarından biri bireysel öğrenimdir. Öğrencinin ihtiyaçlarına uygun hazırlanan program, öğrencinin eksiklerini ve güçlü yönlerini göz önünde bulundurarak oluşturulur. Böylece öğrenci, sınıf ortamında belirli konuları anlamakta zorlandığı zamanlarda özel ders alarak eksik kalmış konularını tamamlayabilir ve daha güçlü bir şekilde ilerleyebilir.

Öğretmenin birebir ilgisi sayesinde öğrencinin öğrenmesi daha hızlı ve verimli olur. Özel ders almanın bir diğer faydası da öğrenci ile öğretmen arasındaki etkileşimin artmasıdır. Öğretmen, öğrencinin ihtiyacı olan egzersizleri belirler ve öğrenciye daha fazla soru sormasını sağlayarak, soru çözme becerilerinin gelişmesine yardımcı olur.

  • Bireysel öğrenim sayesinde öğrenciye daha fazla dikkat ve ilgi gösterilebilir.
  • Öğrencinin ihtiyaçlarına uygun bir program sayesinde öğrenci daha hızlı ilerleyebilir.
  • Öğrenci ile öğretmen arasındaki etkileşim artar ve öğrenci daha fazla soru sormaya teşvik edilir.

Çandır LGS kursu, öğrencilere bireysel öğrenim imkanı sağlayarak öğrencilerin daha etkili bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur. Tecrübeli öğretmenleri ve öğrenciye özel hazırlanan ders programları ile öğrencilere kaliteli bir eğitim sunar.

– Öğrenci ile öğretmen arasındaki etkileşim artar

Özel ders almak, öğrencilerin eğitim hayatında önemli bir yere sahiptir. Bu özel derslerde öğrenciler, öğretmenleri ile daha fazla birebir etkileşim kurarak soru sorma şansı elde ederler. Bu durum, öğrencilerin eksik ve zayıf oldukları konuları daha iyi anlamalarını ve öğretmenleri ile daha iyi iletişim kurarak çözmelerini sağlar. Öğrenciye daha fazla zaman ayıran özel ders öğretmenleri, öğrencilerin yüz yüze ilerleme durumunu takip ederler ve aksayan noktalara hızlıca müdahale ederler. Bu şekilde öğrenciler, sınıfta kaldıkları konuları daha hızlı ve verimli bir şekilde öğrenirler.

Öğrenci ile öğretmen arasındaki etkileşim arttıkça, öğrencilerin özgüvenleri de artar. Öğretmenler, öğrencilere pozitif yaklaşımlar sergileyerek özgüven aşılarlar ve öğrencilerin daha başarılı olmalarına yardımcı olurlar. Aynı zamanda öğrencilerin sorularına doğrudan cevap vererek, öğrenme sürecini daha da hızlandırırlar. Özetle, daha fazla etkileşim kurulan özel dersler öğrenci başarısını ve özgüvenini arttırır.

ozel ders 1

– Soru çözme becerisi gelişir

Özel ders almanın faydaları arasında soru çözme becerisinde kaydedilen ilerleme de yer almaktadır. Öğrenciye özel hazırlanan ders programı sayesinde, öğrenciler kendi ihtiyaçlarına yönelik soruları daha rahat bir şekilde çözebilmektedir. Öğrenciler, öğretmenleriyle daha etkili bir şekilde etkileşim halinde olduğundan, bir sorunun çözümü hakkında daha geniş bir perspektif kazanır ve birden fazla çözüm yolunu görebilir. Ayrıca öğretmenler, daha etkili bir şekilde öğretim yapmak için öğrencinin soru çözme becerisini geliştirmeye yönelik çalışmalar yaparlar. Bu sayede öğrenciler, soru çözme becerilerini daha hızlı bir şekilde geliştirirler.

Çandır LGS Kursu

Çandır ilçesindeki LGS kursu öğrencilerin geleceği için özel olarak hazırlanmıştır. Tecrübeli öğretmenler tarafından verilen derslerle öğrencilerin heyecanlı sınav gününe hazırlanmaları sağlanmaktadır. Kursumuzda farklı seviyelerdeki öğrencilere uygun program sunulurken, soru çözüm teknikleri ve deneme sınavları da yapılmaktadır. Ayrıca öğrencilerin öğretmenleriyle daha etkili bir etkileşim sağlaması için sınıf düzeni oluşturulur ve bireysel öğrenim imkanı sunulur. Öğrencilerin sınav kaygılarını atacakları ortamların hazırlanması da kursun en önemli özelliklerinden biridir.

– Tecrübeli ve alanında uzman öğretmenler

Çandır LGS Kursunu öğrenim hayatınıza dahil ederek, tecrübeli ve alanında en iyi öğretmenlerden eğitim almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Kursumuzda matematik, Türkçe, fen ve ingilizce dersleri için alanında uzman öğretmenler görev yapmaktadır.

lgs kursu

 

Öğretmenlerimiz, konulara hakimiyetleri sayesinde öğrencilerimize eksiksiz bir eğitim sunabilmektedir. Belirli aralıklarla yapılan deneme sınavları ve etkileşimli öğrenim faaliyetleri sayesinde öğrencilerimiz, sınava hazırlık sürecini verimli ve keyifli bir şekilde geçiriyorlar.

Ayrıca öğrencilerimizin her birinin öğrenme düzeyine göre, bireysel öğrenim programları hazırlanarak, öğrencinin ihtiyacına göre dersler işlenmektedir. Bu çalışmalarımızın neticesinde öğrencilerimizin başarı oranı en üst düzeye çıkmaktadır.

  • Tecrübeli ve alanında uzman öğretmenlerimiz ile sizlere en kaliteli eğitimi sunmaktayız.
  • Öğrenme düzeyine göre hazırlanan bireysel öğrenim programları ile öğrencilere özel ilgi gösterilmektedir.
  • Düzenli olarak yapılan etkileşimli öğrenim faaliyetleri ve deneme sınavları ile öğrencilerin en iyi deneyimlerle sınava hazırlanarak başarıya ulaşmalarını hedefliyoruz.

– Farklı seviyelerde öğrencilere uygun ders programı

matematik ozel ders 344

Hızlı Okuma Kursu

Çandır LGS kursu, öğrencilerin farklı seviyelerde oldukları bilincinde olarak ders programlarını buna göre hazırlamaktadır. Bu sayede öğrencilere kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sağlanır. Kursun tecrübeli ve uzman öğretmenleri, öğrencinin seviyesine uygun materyaller ve soru çözümleri hazırlar ve öğrencinin eksikliklerini belirlemek için çeşitli ölçme araçları kullanır. Böylece, öğrenciye en uygun ders programı sunulurken, öğrenci de kursa geldiği süre boyunca kendini geliştirir ve LGS’ye hazırlık için gerekli becerileri edinir.

– Soru çözüm teknikleri ve deneme sınavları

Soru çözüm teknikleri ve deneme sınavları hakkında detaylar Çandır LGS Kursu, öğrencilerinin başarısı için soru çözüm teknikleri ve deneme sınavlarına büyük önem vermektedir. Öğrencilere sınavda karşılaşabilecekleri soru tipleri üzerinde yoğunlaşarak, soru çözüm becerilerini geliştirmeye odaklanır. Ayrıca, deneme sınavları ile öğrencilerin performanslarını ölçerek, eksikliklerini belirleyip ona göre ders programı hazırlar. Bu sayede öğrencilerin sınavda daha rahat ve başarılı olmaları hedeflenir.

Çandır Online Özel Ders

Çandır ilçesinde online özel ders fırsatları sayesinde, öğrenciler istedikleri yerden ve zamandan ders alabiliyorlar. Bu sistem ile bireysel öğrenim imkanı sağlanıyor ve öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun program oluşturuluyor. Ayrıca eğitim teknolojileri sayesinde görsel materyaller, animasyonlar ve interaktif testlerle öğrenme deneyimi daha keyifli hale geliyor. Online özel dersler, öğrencilerin zaman ve mekân sınırlaması olmaksızın hızlıca derslerine devam etmelerini sağlıyor.

– Eğitim teknolojileri ile öğretim

hizliokuma 78

Çandır Online Özel Ders hizmeti, eğitim teknolojileriyle desteklenen öğretim yöntemiyle sunulmaktadır. Bu sayede öğrenciler, geleneksel öğretim yöntemlerinden farklı olarak, öğrenme sürecinde daha aktif bir rol oynayabilirler. Online özel derslerde, canlı dersler, interaktif eğitim materyalleri, çevrimiçi quiz ve testler, sınıf içi etkileşim, sanal sınıf ortamı gibi birçok farklı eğitim teknolojisi kullanılarak öğrencilerin öğrenme süreci desteklenmektedir.

Bunun yanında, online özel dersler sayesinde öğrenciler, istedikleri her yerden derslere katılabilirler. Evde veya okulda olmalarına gerek yoktur. Ayrıca, öğrencilere özel ders alma imkanı sunulduğu için öğrenim süreci, öğrencinin ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir. Böylece öğrenciler, daha verimli ve etkili bir şekilde ders çalışabilirler.

– İstediğiniz yerden, istediğiniz zamanda

Çandır ilçesinde hizmet veren LGS kursu, öğrencilere istedikleri yerden istedikleri zamanda eğitim alma imkanı sağlar. Online özel dersler, öğrencilerin evlerinde, okullarında veya herhangi bir yerde internet bağlantısı olan herhangi bir yerde ders alabilmesini mümkün kılar. Bu sayede öğrencilerin ulaşım sorunu olmadan, zaman açısından da esneklik sağlayarak daha verimli bir şekilde çalışmalarına yardımcı olur.

– Bireysel öğrenim imkanı

lgs kursu

Özel ders, öğrencilere bireysel öğrenim imkanı sunar. Bu sayede öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun öğretim programı belirlenir ve öğrencinin eksiklerini gidermek için özel bir çalışma yapılır. Ayrıca, özel derslerde öğrenci ile öğretmen arasındaki etkileşim artar ve öğrenci daha rahat bir şekilde öğrenir. Bu durum da öğrencinin daha başarılı olmasına yardımcı olur. Öğrencinin bireysel öğrenimini desteklemek için öğretmenler farklı eğitim teknikleri ve materyalleri de kullanabilirler.

Çandır Matematik Özel Ders

Matematik özel ders, öğrencilerin matematik derslerinde başarılı olmaları için özel olarak hazırlanmış bir ders programıdır. Çandır ilçesindeki matematik özel dersin avantajları arasında; matematikte başarıyı artırmak için özel olarak hazırlanmış ders programı, matematik öğretmenlerinin sorun çözme becerilerinin geliştirilmesi için çalışmaları ve sorunun tamamını anlamak ve çözüm yolları hakkında bilgi sahibi olmak yer almaktadır. Ayrıca öğrenciye bireysel öğrenim imkanı sağlanarak, öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmış bir program sunulur. Bu şekilde öğrencinin matematik dersinde başarılı olması sağlanır.

– Matematikte başarıyı artırmak için özel olarak hazırlanmış ders planı

Matematik özel dersleri, başarılı bir matematik öğrenim süreci için özel olarak hazırlanmış ders planı ile sunulur. Ders programı öğrencinin seviyesine, ihtiyaçlarına ve öğrenme hızına göre şekillenir. Program içeriğinde, matematik problemlerini anlama, problem türlerini tespit etme, çözüm yollarını bulma, doğru teknikleri kullanma ve soru çözme becerileri öne çıkar. Ayrıca, alıştırma sorularıyla matematik konularının tekrar edilmesi ve pekiştirilmesi sağlanır. Öğrencilerin matematikte başarılı olması için, özel ders planı olanaklarından faydalanabilirler.

fen bilimleri

– Matematik öğretmenlerinin sorun çözme becerilerinin geliştirilmesi için çalışmaları

Matematik öğretmenleri, öğrencilerin sorunlarını çözme becerilerini geliştirmek için çalışmaktadır. Bu çalışmalar, matematikte karşılaşılan problemlere farklı açılardan bakmaya yardımcı olur. Öğretmenler, öğrencilerin öğrenme biçimlerine göre özel ders programları hazırlarlar. Matematiksel becerilerinin geliştirilmesi ve matematikteki zorlukların üstesinden gelinmesi için, öğretmenler sorun çözme becerilerinin yanı sıra, analitik ve yaratıcı düşünme gibi yeteneklerini de kullanırlar. Bu sayede, öğrenciler matematik dersinde başarı elde etmek için gerekli olan becerilere sahip olurlar.

– Sorunun tamamını anlamak ve çözüm yolları hakkında bilgi sahibi olmak

Matematik özel dersi, öğrencilere sorunun tamamını anlamak ve çözüm yolları hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlarken, matematik öğretmenleri de bu konuda öğrencilerine rehberlik ederler. Matematikte başarı sağlamak için öğrencinin problemi anlaması ve çözüm yollarının farkında olması önemlidir. Bu nedenle, matematik özel dersi, öğrencilerin matematik konularını derinlemesine incelemelerine, sorunun tamamını anlamalarına ve çözüm yolları hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olur.

Çandır Hızlı Okuma Kursu

Okuma hızı ve anlama becerisi, öğrenme sürecinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Hızlı okuma, okuma hızını ve anlama becerisini artırmanın kanıtlanmış bir yöntemidir. Çandır ilçesindeki hızlı okuma kursu, öğrencilere doğru teknikleri öğretmek ve bu becerileri geliştirerek öğrencilerin okuma hızını artırmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kurs, öğrencilere zamandan tasarruf etme, daha etkili çalışma ve daha iyi not alabilme imkanı sağlar.

  • Okuma hızının artırılması
  • Anlama becerisinin geliştirilmesi
  • Zamandan tasarruf edilmesi
  • Daha etkili çalışma imkanı sağlanması

– Okuma hızını ve anlama becerisini artırır

Hızlı okuma kursları, okuma hızını artırmakla kalmaz aynı zamanda anlama becerisini de geliştirir. Bu sayede, öğrenciler daha fazla bilgiyi daha kısa sürede öğrenebilirler. Hızlı okuma kursu, öğrencilerin okuma sürelerini kısalttığı gibi zamandan da tasarruf etmelerine yardımcı olur. Bu sayede öğrenciler, daha etkili bir çalışma yöntemiyle başarıya ulaşırlar. Çandır ilçesindeki hızlı okuma kursu, öğrencilerin akademik başarılarını artırmak için tasarlanmıştır.

– Zamandan tasarruf edilmesine yardımcı olur

Hızlı okuma kursu, öğrencilere okuma hızını artırmaları ve zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olur. Bu kurs, özellikle yoğun ders programları olan öğrenciler için oldukça faydalıdır. Hızlı okuma teknikleriyle okuma hızını artıracak olan öğrenciler, daha kısa sürede daha fazla bilgi öğrenme imkanına sahip olurlar. Kurs, öğrencilerin verimli bir şekilde çalışmalarına yardımcı olur ve zamanlarını daha iyi yönetmelerine olanak tanır.

– Daha etkili çalışma imkanı sağlar

Çandır Hızlı Okuma Kursu, sadece okuma hızınızı artırmakla kalmayıp aynı zamanda anlama becerinizi de geliştirir. Bu sayede, daha hızlı okuyup daha iyi anlayarak, zamandan tasarruf edebilir ve daha etkili çalışma imkanı sağlayabilirsiniz. Hızlı okuma tekniklerinin yanı sıra not alma, özet çıkarma gibi dersler de verilir. Böylece okuduğunuz konuları daha iyi özümseyip, daha kolay hatırlayabilirsiniz.

ozel ders 1

Çandır LGS Kursu Online Özel Ders Almanın Faydaları Nelerdir?

Çandır LGS Kursu, online özel ders imkanı sunarak öğrencilere bireysel öğrenim fırsatı veriyor. Online özel ders almanın birçok faydası vardır. Öncelikle, öğrenci istediği yer ve zamanda eğitim alabilmektedir. Bireysel öğrenim imkanı sayesinde öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun program hazırlanır. Ayrıca, LGS kursunda online özel ders alan öğrencilerin hizmet kalitesi ve öğrenci memnuniyet oranı daha yüksek olur.

– Bireysel öğrenim imkanı

Bireysel öğrenim, öğrencinin ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan eğitim programlarıyla mümkündür. Çandır LGS Kursu’nda öğrencilere özel ders imkanı sağlanarak sınıf ortamında yaşanabilecek sorunlar ortadan kaldırılır. Öğrencilerin kişisel zayıf noktalarına yönelik yapılan çalışmalar, özgüvenlerini artırarak başarıya ulaşmalarını sağlar. Bu nedenle, öğrencilere bireysel öğrenim imkanı sunan Çandır LGS Kursu’nda; öğrencilerin öğrenme hızı artar, eksiklikleri giderilir ve öğrencilerin hedeflerine odaklanmaları sağlanır.

– İstediğiniz yer ve zamanda eğitim alabilme imkanı

Çandır LGS Kursu, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre özel ders seçeneği de sunuyor. İstediğiniz yerden, istediğiniz zamanda online özel ders alabilme imkanınız bulunuyor. Ayrıca, öğrencilerin yoğun programlarına uygun olarak bireysel eğitim imkanı da mevcut. Online özel derslerde, öğretmenlerinizle video konferans yoluyla etkileşim halinde olabilir, özelleştirilmiş eğitim içeriklerine erişebilirsiniz. Bu sayede, öğrenmenin sınırı yok!

-hizmet kalitesi ve öğrenci memnuniyet oranının yüksek olması

Çandır LGS kursunda online özel ders almanın en büyük avantajlarından biri hizmet kalitesi ve öğrenci memnuniyet oranının yüksek olmasıdır. Kursun tecrübeli ve uzman öğretmenleri sayesinde öğrencilerin bireysel öğrenim ihtiyaçlarına göre hazırlanan programlar ile başarılı olmaları sağlanır. Öğrenciler istedikleri yer ve zamanda eğitim alabilirler ve bu sayede zamanlarından tasarruf ederler. Ayrıca kursun öğrenci odaklı yaklaşımı ve öğrenci memnuniyetine verdiği önem, öğrencilerin başarısını ve motivasyonunu artırır.

Çandır LGS Kursu Fiyatları

Çandır LGS kursu, ders süreleri, sınıf düzenleri, öğretmen tecrübesi gibi faktörlere göre değişkenlik gösteren rekabetçi bir fiyat seçeneği sunmaktadır. Ayrıca, dönemlik ve yıllık paketlerle öğrencilere uygun fiyat imkanı sağlanır. Fiyatlar, öğrenci ve velilerin bütçelerine uygun bir şekilde belirlenir. Çandır LGS kursu, kaliteli eğitim hizmeti sunarken, uygun fiyat politikasıyla da öğrenci ve velilerin takdirini kazanmaktadır.

– Ders süresi, sınıf düzeni, öğretmen tecrübesi gibi faktörlere göre değişkenlik gösterir

Ders ücretleri, çeşitli faktörlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bunlar arasında ders süresi, sınıf düzeni, öğretmen tecrübesi ve farklı paket seçenekleri yer almaktadır. Ders süresi, ortalama olarak 60-90 dakika arasında değişebilir. Sınıf düzeni ise öğrenci sayısına, dershanenin büyüklüğüne ve sınıf donanımlarına göre belirlenir. Öğretmen tecrübesi de ders ücretlerini belirleyen etkenlerden biridir. Tecrübeli ve alanında uzman öğretmenlerin ücretleri genellikle daha yüksek olmaktadır.

– Rekabetçi fiyat seçeneği sunulur

Çandır ilçesindeki LGS kursu, öğrencilere farklı fiyat seçenekleri sunar. Ders süreleri, öğretmen tecrübesi, sınıf düzeni ve diğer faktörlere göre değişkenlik gösteren fiyatlar, öğrencilere uygun seçenekler sağlar. Rekabetçi fiyat seçenekleriyle her öğrencinin bütçesine uygun paketler hazırlanır. Ayrıca, dönemlik ve yıllık paketlerle ekonomik fiyat imkanları da sunulur. LGS sınavına hazırlanan öğrenciler için kaliteli eğitim imkanı sunan Çandır LGS kursu, öğrencilerin kendini geliştirmesi ve başarılı olması için her türlü desteği vermektedir.

– Dönemlik ve yıllık paketlerle uygun fiyat imkanı sağlanır

Çandır LGS kursu, öğrencilerin ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanan ders programları ile kaliteli bir eğitim sunar. Fiyatlandırma konusunda ise, dönemlik ve yıllık paketlerle uygun fiyat imkanı sağlanır. Bu sayede öğrenciler, bütçelerine uygun seçenekler ile eğitim alabilirler. Ayrıca ders süresi, sınıf düzeni ve öğretmen tecrübesi gibi faktörler de fiyatları etkileyen unsurlar arasındadır. Çandır LGS kursu, rekabetçi fiyat seçenekleri sunarak, öğrencilerin eğitim alırken maddi sıkıntı yaşamadan başarıya ulaşmasını hedeflemektedir.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba, POPÜLER HOCA' dan geliyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Call Now Button