İzmit/KOCAELİ Çukurambar/ANKARA

Hızlı Okuma Kursu Bostanlı

Hızlı Okuma Kursu Bostanlı
Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu Bostanlı İzmir, MEB ve ÖSYM sınavlarına girecek tüm adayların Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss genelde aldığı kurstur. Hızlı okuma kursumuz, hızlı  okuma ve okuduğunu anlama diye ikiye ayrılır. Hızlı Okuma Kursu Bostanlı olarak paragraf tekniklerinde farklı bir teknik izliyoruz. Kendilerini özel olarak hazırlayan öğretmenlerimiz tarafından toplamda 10 derste paragraf sorularını ve sınavlarda çıkan yeni nesil soruları rahatlıkla ve kolaylıkla  çözer duruma getiriyoruz. Hızlı okuma yani seri okuma da durum farklıdır. Okuma hızını artıyoruz. Bu kursumuzu öğrenciler fazla almamaktadır. Genelde avukatlar ve hızlı okuması gereken, genel hatlarıyla bilgi sahibi olması gerekenler almaktadır.

Hızlı okuma kursunu almak isteyen öğrencilerde seviyelerine göre hız da değişkenlik oluyor. İlkokul öğrencilerinde okuma hızı iki katına çıkarken orta ve lise öğrencilerinde üç katına kadar çıkabiliyor. Dakika da 1 sayfa okuma seviyesine kadar çıkılabiliyor ve verimliliği arttırabiliyor. Fakat bu tür hızlı okumaları genelde avukatlar almaktadır. Genel hatlarıyla bilgi sahibi olmak için.

Hızlı Okuma Kursu Bostanlı olarak ilköğretim ve ortaokul öğrencilerine okumayı hızlandırma ve okuduğunu anlama derslerini tavsiye ediyoruz. Hızlı okuma kursu ve paragraf teknikleri kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için eğitim danışmanımızı arayabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

lgs kursu

Hızlı Okuma Kursu Bostanlı

Ücretsiz deneme 15-20 dakikalık demo dersi talep edebilirsiniz.

Kurslarımızda derslerimizi tecrübeli alanında uzman ve özel olarak yetiştirilmiş öğretmenlerimiz anlatmaktadır. Genel olarak birebir online özel ders olarak alınmaktadır. En fazla 2-3-4 kişilik gruplar halinde de olabilir. Kalabalık sınıflarda alınan derslerde istediğimiz verimi yakalayamıyoruz. Bundan dolayıdır ki tavsiye etmiyoruz.

Yüz yüze birebir özel ders almak isteyen velilerimiz, adaylarımız olursa evinize öğretmen gönderebiliyoruz. Kursumuzun bulunduğu şehirlerde kurslarımızda da özel ders şeklinde derslerimizi verebiliyoruz.

Hızlı Okuma Kursu Bostanlı Kimler Almalı?

Hızlı  okuma ve okuduğunu anlama kurslarımızı herkes alabilir. İlkokul öğrencileri için okumayı hızlandırma ve okuduğunu  anlama şeklinde ders almalıdırlar. İlkokul öğrencilerinden dakika da 80-90 kelime okurken verilen eğitim sonunda 260-300 kelimeye kadar çıkılabiliyor.

Hızlı Okuma Kursu Bostanlı kursuna katılan adaylardan dakikada 180-200 kelime okuyanlar ise 430-450 kelimeye kadar çıkabiliyor.

ozel ders 1

Hızlı Okuma Kursu Bostanlı

Hızlı Okuma Kursu Bostanlı kaç ders sürmektedir. Öğrencinin seviyesine göre değişkenlik göstermektedir. Genelde 16-26 ders arasında verimli bir ders  sürdürülmektedir. Online özel ders olarak verdiğimiz için öncelikle 15-20 dakikalık deneme dersi yapılmaktadır.

Hızlı Okuma Kursu Bostanlı Kimler Almalı?

Hızlı okuma kursunda, seri  okuma ve okuduğunu anlama  anlatılmaktadır. Sınavlara girecek tüm adayların alması gerekmektedir. Soru çeşitlerine göre taktikleri farklıdır. Tüm teknikleri gösterilmektedir. Paragraf sorularını 1 sayfa olan soruyu çok kısa zamanda bir kere okuma ile çözme yolları anlatılmaktadır.

Kimler almalıdır? Sınavlara hazırlanan tüm adaylar bu kursu almalıdır. Hangi sınavlar Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss ve yös kursularına girecek adayların biz hızlı paragraf çözümü kursunu almalarını tavsiye ediyoruz.

Bu kurs toplamda 8-10 ders sürmektedir.  10 uncu derste toparlamak ve basit bir sınav gibi test uygulanmaktadır.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Yüz yüze derslerden hiçbir farkı olmadığını ise 15-20 dakikalık deneme dersimizden sonra başlanmaktadır.

Kursun verimli olması ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 5 haftada alınmasını ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılması gerekmektedir.

lgs kursu populer hoca 9
Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu Bostanlı

Hızlı Okuma Kursumuzu İzmir’in tüm semtlerinde vermekteyiz. Tavsiyemiz yüz yüze değil online olarak ders alınmasıdır.

Sınavlara girecek tüm adaylar almalıdır. Seri okumak  isteyen herkes almalıdır.

Eğitim danışmanlarımızdan bilgi alınız. Hızlı okuma kursu alan adaylarımız istedikleri takdirde Türkçe dil bilgisi olarak da devam edebilmektedirler.

Kurslarımız sadece hızlı okuma şeklinde değildir. Sınavlara girecek adaylara veya okula yardımcı derslerden takviye isteyenlere yardımcı olmaktayız. İlkokul öğrencilerine yönelik farklı çalışmalarda yapılmaktadır.

Hızlı Okuma Kursunu evinizde alabilirsiniz. Veya online olarak 5 haftada hızlı paragraf alabilirsiniz. Seri okuma isteniyorsa 15 haftada kurs tamamlanıyor. Her hafta 2 ders ve derslerimiz 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde yapılmaktadır. Özel olarak hazırlanan uzman öğretmenlerimiz ile öncelikle deneme dersi (15 – 20 dakikalık) yapılıyor. Sonrasında öğretmen öğrenci uyumuna bakıldıktan sonra karar verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Bostanlı Ücretleri

Eğitim öğretim yılı ders ücretlerimiz için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

matematik ozel ders 344

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları - 18 Yorum
 1. Emrah Karlı dedi ki:

  Paragraf çözümlerinde çok hızlandım tavsiye ederim

 2. Aysun Demir dedi ki:

  Okuma anlama teknigim çok gelişti teşekkür ederim

 3. Anıl Sevcan dedi ki:

  Kişisel gelisimim için aldım kursu çok faydalı oldu tavsiye ediyorum

 4. Seden Akın dedi ki:

  Paragraf çözümlerinde oldukça pratikleştim teşekkür ederim

 5. Alper Doğan dedi ki:

  Paragraf sorularını daha az yanlışla çözüyorum teşekkür ederim

 6. Belinay Yavuz dedi ki:

  Önümde çok fazla sınav var o yüzden alıyorum çok faydalı oldu Türkçem çok daha iyi

 7. Ercan Ayberk dedi ki:

  Daha fazla kitap okuyabilmek için aldım kursu çok geliştirdi beni tavsiye ederim

 8. Ömer Doruk dedi ki:

  Oldukça verimli ve güzel tasarlanmış kurstu tavsiye ederim

 9. Melike Görkem dedi ki:

  Derslerin çok faydasını görüyorum Türkçeden hızlı çözüm yapiyorum matematiğe daha vok zamanım kalıyor tavsiye ederim

 10. Emel Karataş dedi ki:

  Sınava hazırlanmak için alıyorum kursu tavsiye ederim oldukça nitelikli

 11. Umay Esengil dedi ki:

  Okuma anlama hızımı geliştirmek için başladım derslerime etkisi büyük oldu tavsiye ederim

 12. Arda Erçelik dedi ki:

  Aldığım kursun etkisiyle netlerim yükseldi zamanımı çok iyi kullanmaya başladım tavsiye ederim

 13. Seher Güner dedi ki:

  Kurs netlerimi de moralimi de çok yükseltti tavsiye ederim

 14. Serpil Altın dedi ki:

  Okuması yavaş ve anlaşılmayan oglum için aldık kursu çok memnunuz tavsiye ederim

 15. Gülşah Derin dedi ki:

  Çok yararlı oldukça hızlandım çalışmamı bile etkiledi tavsiye ederim

 16. Öner Cengiz dedi ki:

  Paragraf sorularında zorlaniyordum çok daha hızlıyım artık tavsiye ederim

 17. Nevin Parlak dedi ki:

  Yeni başladık okuma hızını artırmak için oldukça etkili dersler tavsiye ederiz

 18. Merve Erdem dedi ki:

  İlkokuldan başlamalı hızlı okuma tekniği oldukça faydalı tavsiye ederim

Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba, POPÜLER HOCA' dan geliyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Call Now Button