İzmit/KOCAELİ Çukurambar/ANKARA

Hızlı Okuma Kursu Manisa

Hızlı Okuma Kursu Manisa
Hızlı Okuma Kursu

Manisa hızlı okuma teknikleri (seri okuma), hızlı paragraf çözme teknikleri, hızlı okuma (seri okuma) gibi bölümleri vardır. Çok karıştırılan terimlerdir. Paragraf teknikleri ile hızlı ve seri okuma tekniklerini birbirinden ayırmamız gerekmektedir. Seri okuma veya hızlı okuma da süreç uzamaktadır göz alıştırmaları yapılması gerekmektedir dolayısıyla daha fazla ders alınması gerekmektedir. 16-20 ders arasında alınması yeterli olmaktadır. Hızlı paragraf teknikerinde sorular üzerinden motivasyon ve teknikleri anlatılmaktadır. 10 ders te bitiyoruz. Belirli dönemlerde ön başvuru yapılması gerekmektedir.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

 

ozel ders 1

Hızlı Okuma Kursu Manisa olarak aslında paragraf tekniklerinde sorular üzerinden taktik ve teknikleri anlatılıyor. Hızlı okuma teknikleri, okuma hızı artırılıp anlamlı okuma sağlanıyor. Hızlı okuma ilkokul 1. sınıftan itibaren tüm kademelerde alınabilecek bir derstir. Ayrı bir tekniği vardır. Alıştırmaları, göz hizalaması, gibi dikkat edilmesi gereken yöntemler bulunmaktadır. Bu konuda öğretmenlerimiz ayrı ayrı göstermektedir. Öğrenci seviyesine göre kaç derste biteceği belirlenir.

Kurslarımıza aşırı talep olmaktadır. Eğer sizde sınava girecekseniz hazırlanıyorsanız muhakkak almalısınız. Kurslarımız çok fazla karıştırılıyor. Sınava girecek adaylara öncelikle paragraf tekniklerini tavsiye ediyoruz. Sınav değil de genel olarak alınacaksa seri okumayı öneriyoruz.

Her iki kursumuzu da uzman öğretmenlerimiz tarafından birebir veya 2-3 kişilik gruplar halinde vermekteyiz. Derslerimizi online olarak veya yüz yüze şeklinde vermekteyiz. Yüz yüze derslerimizi bazı şehirlerimizde maalesef veremiyoruz. Fakat Türkiye nin birçok il ve ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Hızlı Okuma Kursu Manisa Kimler Almalı? Ne Zaman Almalı?

Hızlı okuma teknikleri, okumayı seven herkes hızlı okuma, seri okuma derslerini alabilir. Yetişkinler yaptıkları iş gereği çok fazla okuması gerekiyorsa tavsiye ediyoruz. Fakat genelde ilkokul öğrencileri almaktadır. Dakika da 90-110 kelime okurken Hızlı Okuma Kursu Manisa’ya katılan öğrenciler 280-320 kelimeye çıkartmaktadırlar. 150 – 200 kelime okuyanlar ise 380 – 400 kelime civarında olabilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Manisa kaç saat sürmektedir diye çokça sorulan sorulardandır. Öğrenci seviyesine ve yaş grubuna göre değişmektedir. 24-30 ders arası olabildiği gibi 36-40 ders  arasında olabiliyor. Bazı öğrenci ve adaylar için 16 derste de bitebiliyor.

 

hızlı okuma kursu manisa

 

Hızlı Paragraf Çözümü Teknikleri Kursu Kimler Almalı?

Hızlı paragraf çözümü kursunda, paragraf teknikleri anlatılmaktadır. Hangi tür sorularda nasıl bir taktik uygulanacağı gösterilmektedir. Paragraf sorularını 1 sayfa olan soruyu çok kısa zamanda çözme yolları anlatılmaktadır.

Hızlı Okuma Kursu Manisa kursunu kimler almalıdır? Sınavlara hazırlanan tüm adaylar bu kursu almalıdır. Hangi sınavlar Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss ve yös kursularına girecek adayların biz hızlı paragraf çözümü kursunu almalarını tavsiye ediyoruz.

Bu kurs toplamda 8-10 ders sürmektedir.  10 uncu derste toparlamak ve basit bir sınav gibi test uygulanmaktadır.

Covid (salgın hastalık) dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Yüz yüze derslerden hiçbir farkı olmadığını ise 15-20 dakikalık deneme dersimizden sonra başlanmaktadır.

Kursun verimli olması ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 5 haftada alınmasını ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılması gerekmektedir.

Kimler Almalıdır ? Özel Ders İhtiyaç mı?

Hızlı Okuma tekniklerini ve Hızlı paragraf kursunu sınavlara girecek tüm adaylar almalıdır.

Eğitim danışmanlarımızdan bilgi alınız. Hızlı okuma kursu alan adaylarımız istedikleri takdirde Türkçe dil bilgisi olarak da devam edebilmektedirler.

Kurslarımız sadece hızlı okuma şeklinde değildir. Sınavlara girecek adaylara veya okula yardımcı derslerden takviye isteyenlere yardımcı olmaktayız. İlkokul öğrencilerine yönelik farklı çalışmalarda yapılmaktadır.

Hızlı Okuma Kursunu evinizde alabilirsiniz. Veya online olarak 5 haftada hızlı paragraf alabilirsiniz. Seri okuma isteniyorsa 15 haftada kurs tamamlanıyor. Her hafta 2 ders ve derslerimiz 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde yapılmaktadır. Özel olarak hazırlanan uzman öğretmenlerimiz ile öncelikle deneme dersi (15 – 20 dakikalık) yapılıyor. Sonrasında öğretmen öğrenci uyumuna bakıldıktan sonra karar verilmektedir.

Hızlı okuma tekniklerini, özel ders veren, özel ders arayanlar, tecrübeli öğretmenlerin ilk adreslerinden birisi popüler hoca kurumudur. Kurumumuz tecrübeli özel ders veren öğretmenleri kadromuza katmıştır. Hızlı okuma tekniklerinden özel ders veren öğretmenler ayrı bir çalışma yapmaktadır. Örnek bir deneme dersi yaptıktan sonra başlanabilir.

Özel Ders Verenler (Ders Veren Öğretmenler)

Özel ders veren öğretmenlerimiz yani kadromuzda bulunan öğretmenlerimiz sadece Hızlı Okuma Tekniklerinden değil, kurum olarak diğer branşlardan da özel ders anlatmaktayız. İlkokuldan başlayıp üniversite dahil tüm branşlardan özel ders anlatıyoruz. Kurslarımızda 1-2-3-4-5-6-10 kişilik sınıflarda özel ders formatında ders anlatıyoruz.

lgs kursu

Hızlı Okuma Kursu

 

Hızlı Okuma Kursu Manisa Ücretleri

Kursumuz hakkında bilgi almak ve ücretlendirmeler hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Hızlı Okuma Kursu Manisa Şubelerimizle İrtibat

Özel Ders olarak ilkokul sınıf  dersleri, 1. sınıf özel ders, 2. sınıf özel ders, 3. sınıf özel ders, 4. sınıf özel ders, orta okul özel ders, lise dersleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0532 621 1141 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer kurslarımız hakkında bilgi almak isterseniz lütfen arayınız. Eğitim danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecektir.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

lgs kursu populer hoca 9

 

Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları - 37 Yorum
 1. Aycan dedi ki:

  Okuma hızım dolayısıyla soru çözme hızım inanılmaz arttı tavsiye ediyorum

 2. Songül Avcı dedi ki:

  Paragraf sorularında artık çok iyiyim tavsiye ederim

 3. Eren Başar dedi ki:

  Aldığım en yararlı kurs oldukça hızlandırdı beni

 4. Fatih Doğan dedi ki:

  Türkçeden netlerim yükseliyor hızla okuyup çözebiliyorum tavsiye ederim

 5. Onur Yiğit dedi ki:

  Çok oyalanıyordum sorulari okumak ve anlamak çok vaktimi alıyor yetiştiremiyordum.Kursa katılarak hızlanması başladım kesinlikle tavsiye ederim

 6. Uğur Karan dedi ki:

  Paragraf çözüm tekniklerini öğrenerek çok daha avantajlı duruma geldim tavsiye ederim

 7. Ayla Turgut dedi ki:

  2. Sınıfa giden kızım okuması yavaştı ve okuduğunu anlayamıyordu dersler ilerlemesini sağladı devam ediyoruz çok memnunuz

 8. Alara Tuna dedi ki:

  Kurs gelişmemi sağladı hocama teşekkür ederim

 9. Eylül Özkan dedi ki:

  Aldığım en yararlı kurs okuma hızının sınavlarda etkisi büyük tavsiye ederim

 10. Giray Mutlu dedi ki:

  Verimli ve keyifli geçen dersler sonunda okuma ve anlama yeteneğim gelişti teşekkür ederim

 11. Melis Akkanat dedi ki:

  Denemelerde ne kadar hızlandığımı görüyorum kesinlikle alınması gereken bir kurs tavsiye ediyorum

 12. Kenan Sağlam dedi ki:

  Bu alanda uzman hocalardan ders alıyoruz kısa sürede inanilmaz bir gelişim sağlanıyor tavsiye ederim

 13. Sema Kaya dedi ki:

  Kendi gelişimim için aldım kursu çok memnunum tavsiye ederim

 14. Gizem Sonay dedi ki:

  Aldığım en kaliteli ve faydalı kurstu tavsiye ederim

 15. Zeynep Doğan dedi ki:

  Paragrafları okurken vakit kaybetmiyorum ve artık tekrar tekrar okumuyorum anlayabilmek için.Gercekten çok faydalı bir kurs tavsiye ederim

 16. Burcu Akar dedi ki:

  Oğlumun anlayarak okuma anlatım ve motive güçlüğü vardı bu kurs sayesinde çok ilerledik teşekkür ediyorum

 17. Ege Aydın dedi ki:

  Motivasyonum arttı kurs sayesinde daha hızlı ve anlayarak okumak netlerimi yükseltiyor tavsiye ederim

 18. Haluk Tekin dedi ki:

  Seri okuyabilmek için alıyorum kursu kesinlikle tavsiye ederim amaca çabuk ulaşılıyor

 19. Erhan Durmaz dedi ki:

  Hızlı ve anlamlı okuyarak sorulari daha hızlı ve yanlışsız çözüyorum tavsiye ederim

 20. Haluk Güray dedi ki:

  Okuma hızı artan kızımın kendine güveni geldi tavsiye ederim

 21. Faruk Uysal dedi ki:

  Bu alanda çok iyi bir hoca ile çalıştım tavsiye ederim kısa sürede gelişim yaşadım

 22. Melih Artun dedi ki:

  Aldığım ders sayesinde sözel sorularını hızlıca çözüyorum hedefimi yükselttim tavsiye ederim

 23. Ali Aydoğdu dedi ki:

  Kızım hızlı okuma kursunu almaya başladığında dersleri kötüydü sınavları düşüktü kurstan sonra notları yükselmeye başladı teşekkür ederiz

 24. Esma Tunçbilek dedi ki:

  Çok başarılı ve alanında iyi bir hoca oldukça kisa sürede etkisini gördüm

 25. Filiz Türkcan dedi ki:

  Oğlumun okuma anlama hızı sayenizde ilerledi kitap okumayı seviyor artık çok teşekkür ederim

 26. Barış Özcan dedi ki:

  Hızlı okumanın keyfini çıkarıyorum hocamdan çok memnundum tavsiye ediyorum

 27. Esin Yücel dedi ki:

  Ders almaya başladığım andan bitene kadar çok yol aldım teşekkür ederim

 28. İlknur Aytaç dedi ki:

  Çok faydalı oldu benim için başaracağıma olan inancım arttı tavsiye ederim

 29. Azra Erdil dedi ki:

  Mesleki gelişim için aldım kursu tavsiye ederim sonuç süper

 30. Mehmet Durmuş dedi ki:

  Sadece hızlı okuma değil başka derslerde alıyorum hocalar çok iyi tavsiye ederim

 31. Fırat Emir dedi ki:

  Hızlı okuma anlama yorumlama yeteneğim gelişti teşekkür ederim

 32. Ozan Ertuğ dedi ki:

  Kişisel gelişimime katkısı büyük oldu tavsiye ediyorum

 33. Aymila Kuzey dedi ki:

  Aldığım hızlı okuma kursu sayesinde netlerim yükseldi ne kadar teşekkür etsem azdır

 34. Serkan Göker dedi ki:

  Oldukça hızlı yönlendirilerek konuyu iyi bilen bir hocayla çalıştım memnun kaldım tavsiye ederim

 35. Oğuz Destan dedi ki:

  İyi ki aldım bu kursu eğitim hayatımda dönüm noktası oldu tavsiye ederim

 36. Deniz Güçlü dedi ki:

  Paragraf sorularını kaçırmayacağıma eminim tavsiye ederim

 37. Sude begüm dedi ki:

  Derslerime takviye için aldım , gerçekten çok faydasını gördüm

Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba, POPÜLER HOCA' dan geliyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Call Now Button