İzmit/KOCAELİ Çukurambar/ANKARA

Matematik Özel Ders Eskişehir

Matematik Özel Ders Eskişehir
Hızlı Okuma Kursu

Matematik Özel Ders Eskişehir, Türkiye’de birçok özel öğretim kurumları vardır. Bu kurumlar arasında en kapsamlı çalışan kurumlardan bir tanesi Popüler Hoca Kurumudur. Kurumumuz iş kolları arasında sınavlara hazırlık kursları, özel ders (matematik özel ders, türkçe özel ders, hızlı okuma kursları, kpss hazırlık, lgs hazırlık, yks hazırlık, yös hazırlık) kitap hazırlama basımı, satımı gibi eğitim sektörünün birçok bölümünde faaliyet sürdürmekteyiz.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Matematik Özel Ders Eskişehir, Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

lgs kursu

Sınavlara hazırlık derslerimizi kalabalık sınıflarda değil küçük sınıflarda veriyoruz. Daha faydalı olduğu için. 1-2-3 -5-10 kişilik gruplar halinde sınıf kurslarının olduğu her hafta online deneme sınavlarının yapıldığı belki de tek kurumdur. Öğretmen kadromuz tecrübeli öğretmenlerden oluşmaktadır. En iyi öğretmenleri kadromuza katıyoruz.

Popüler Hoca Kurum olarak özel derslerimizi online veya yüz yüze anlatıyoruz. Eskişehir’in birçok ilçesinde ve merkezinde Matematik Özel Ders anlatıyoruz. Matematik özel ders ile birlikte diğer  diğer derslerden de özel ders anlatmaktayız.  Eskişehir’in en iyi, en popüler öğretmenleri özel ders anlatmaktadır. Online ve yüz yüze derslerimiz de 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika dersin en verimli ders işleme şekli olduğunu eğitim koçlarımız (rehberlik servislerimiz) tarafından tavsiye üzerine yapıyoruz.

Online derslerimize başlamadan önce 10 – 15 dakikalık deneme dersi yapıyoruz. Öğretmen öğrenci uyumuna baktıktan sonra karar veriyoruz. Derslere başlıyoruz. Online denemelerimiz sadece sistem üzerinden değil indirilip çıktısı alındıktan sonra çözülebiliyor. Online ödevlerimiz ve sistemimiz Türkiye’nin en iyi sistemidir.

2005 den deri kurs ve özel ders vererek sınavlara öğrenci ve adayları hazırlıyoruz. Türkiye’nin en iyi öğretmen kadrosunu kurduk. Matematik Özel Ders Eskişehir en iyi öğretmenler ile evinizde veya online olarak ders anlatmaya devam etmekteyiz.

ozel ders 1

Uzaktan eğitimle online ders vermeye 2012 – 2013 eğitim öğretim yılında  dünyanın birçok yerinde yaşayan YÖS sınavlarına girecek adayları ile başladık. Her sene kendimizi güncelleyerek ders vermeye devam ediyoruz. Şuan da ilkokul 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf 4. sınıf özel ders, orta 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf okul özel ders, lise 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf  özel ders, ales adayları, kpss adayları, yks adayları, lgs adaylarına, dgs adaylarına online ve yüz yüze Matematik Özel Ders Eskişehir olarak yardımcı olmaktayız. Online derslerimizdeki başarımız yüz yüze ile aynı seviyededir.

Pandemi (covid) sürecinde birçok kurum önce hazırlıklarını yaptılar ve sonra ders vermeye başladılar. Biz daha öncesinden de ders verdiğimiz için alt yapımızı sadece biraz daha güçlendirmek bize yeterli oldu. Hemen yks, lgs derslerimize başladık.

Matematik Özel Ders Eskişehir olarak sadece matematik dersi değil diğer derslerden de özel ders vermekteyiz. 2021 yılında LGS sınavında Kocaeli ve Gaziantep’ ten Türkiye birincisi çıkarttık. 0,3 lik dilimde 19 tane öğrencimiz oldu. 0,9 luk dilimde 100 den fazla öğrencimiz başarı sağladı. Biz yaptırdık demiyoruz. Biz anlattık, yönlendirdik, öğrencimiz çalıştı ve başardı. Öğretmenlerimiz ne kadar iyi olursa olsun öğrenci çalışmadığı takdirde bizim anlatmamızın faydası yeterli olmayacaktır. Öğrenci ders çalışmak soru çözmek zorundadır.

Öğretmen kadromuz güncel ÖSYM, MEB müfredatına uygun olarak ders anlatmaktadırlar. Matematik Özel Ders Eskişehir verilirken yeni nesil sorular üzerinden konu anlatmaya özen gösterilmektedir. Adaylar ders sonrasında yapamadıkları soruları whatsapp üzerinden ders aldıkları öğretmenlerine ücretsiz olarak soru sorabilirler.

İlköğretim öğrencilerine, orta okul ara sınıf öğrencilerine ve lgs hazırlık öğrencilerine, lise ara sınıf ve yks öğrencilerine ALES, KPSS, YÖS, DGS, BİLSEM hazırlık adaylarına özel ders olarak yardımcı olmaktayız. Matematik Özel Ders Eskişehir olarak tüm seviyelerde matematik dersi anlatmaktayız.

lgs kursu populer hoca 9
Hızlı Okuma Kursu

Sınav Soruları Nasıl?

Son yıllarda yapılan tüm sınavlarda matematik ve Türkçe dersi ön plana çıkmıştır. Önceden fizik ve biyoloji zor olurdu. Hatta biyolojiden full yapan öğrencilere tübitak burs verirdi. Şimdi ise matematik ve Türkçe her geçen sene bir önceki seneye göre daha zor ve anlaşılması zor olan kısaca yeni nesil sorular denilen sorular üzerinden sınavlar yapılmaktadır. Dolayısıyla Türkçe ve matematik dersi sınav sorularını yapmak zorunda bırakılmıştır öğrenciler. Bu soruları yapan öğrenciler sınavın 2/3 ünü yapmış demektir.

Matematik Artık Kolay!

Matematik dersi öğrencilerin en çok zorlandığı ve önyargı ile yaklaştığı derslerden birisidir. Yapamayacağım korkusu öğrencileri sistemden biraz daha uzaklaştırmaktadır. Öğrencinin alanında tecrübeli bir matematik öğretmeni ile özel ders olarak çalışması bu korkuyu siler ve ön yargıları kırar. Adım adım başarıya ulaştırır. Öğrenci yapabildiğini gördükçe haz alır ve mutlu olur.

Matematik Özel Ders Eskişehir, özel ders  verirken hem veliyi maddi olarak zorlamayıp hem de gereksiz bilgilerle öğrenciyi zorlamıyoruz. Biz uzman öğretmenlerimizle öğrencilerin bilmesi gerekenleri Milli Eğitim müfredatına uygun olarak anlatıyoruz. Yeni nesil sorularla bol örnekler çözerek öğrenciyi sınavlara hazırlıyoruz. Ortalama olarak 50-60 derste müfredat tamamlanmaktadır.(öğrenci seviyesi iyi ise daha erken yani daha az dersle de müfredat tamamlanabiliyor.) Müfredat erken biterse veli ve öğrenci talebine göre bir üst sınıfın konularına geçebiliyoruz.

matematik ozel ders 344

Matematik Özel Ders Eskişehir

YKS(TYT-AYT-YDT) , LGS, ara sınıflar, ilkokul, ortaokul, lise, ALES, DGS, KPSS… her seviyeye uygun şekilde verilmektedir. Öğrencilerimiz indirimli paket satın alabilir ya da haftalık olarak ihtiyacı olduğu kadar ders alabilirler. Dilediği takdirde ders programlarını profesyonel eğitim koçları ile birlikte yapabilir. Derslere başlamadan önce ücretsiz deneme dersleri yapılmaktadır. Bu derslerde öğrencinin seviyesine ve ihtiyacına öğretmen ile birlikte karar verilir. İhtiyaç dâhilinde belirlenen ders programı ile sistemli bir şekilde ilerlenir. Matematik Özel Derslere dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz.  Hafta içi ya da hafta sonu size uygun olan bir saatte derslerinize dahil olabilirsiniz. Matematik derslerini bireysel olarak online ya da yüz yüze almanın yanı sıra maksimum 3 kişilik küçük gruplar oluşturarak da alabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Eskişehir Önerdiğimiz Ders Saatleri;

 • TYT için 60 ders  birebir özel ders matematik (öğrenci seviyesine göre değişkenlik gösterebilir. Bazı öğrenciler için 100 dersi buluyor. Bazı öğrenciler içinde 40 derste bitiyor.)
 • AYT için 50 ders matematik (öğrenci seviyesine göre değişkenlik gösterebilir)
 • LGS için 70 ders matematik (en fazla)
 • ALES için 30 ders matematik (aday seviyesine göre değişkenlik gösterebilir)
 • YÖS için 100 ders matematik (öğrenci seviyesine göre değişkenlik gösterebilir)
 • Matematik Özel Ders Eskişehir İlkokul öğrencileri için sınıf öğretmenlerimiz seviyeye göre belirlemektedir.

Her hafta deneme sınavı yapıyoruz. Online deneme sınavları eksiğinizi belirlemede önemli bir yöntemdir. Sonuçları ve ayrıntılı raporları velilerimiz, dilediği anda öğrencimiz için hazırlanan bireysel platformlardan anında öğrenebilir. Özel olarak öğrenciler için oluşturduğumuz platformlarda, öğrencilerimizin binlerce soruya ulaşma imkânları vardır.  Veliler için oluşturduğumuz platformdan ders gün ve saatlerine ulaşabilirler. Öğrencilerimiz deneme sınavlarında yapamadıkları soruların cevaplarını izleyebiliyor, Benzer sorular çözebiliyor, dilerse o soru ile ilgili konu anlatımına ulaşabiliyor.

LGS KURSU TAVSİYE DERS SAATLERİ

200 saatlik ve 400 saatlik lgs hazırlık kurslarımız vardır.

Aşağıda örnek 400 derslik kurs saat dağılımı; Öğrenci sevilerine göre değişkenlik göstermektedir.

120 ders matematik

80 ders fen bilimler

60 ders Türkçe ve dilbilgisi

40 ders inkılap tarihi

40 ders ingilizce

20 ders din kültürü

40 ders rehberlik-motivasyon şeklindedir.

Öğrencilerin bilgi düzeyine göre farklılık göstermekte olup ortalama bir öğrenciye yukarıdaki gibi ders saati sayısında ders anlatılması yeterli gelmektedir.

Özel Ders Fiyatları

Özel ders fiyatlarımız birçok kuruma göre daha hesaplıdır.

 • Matematik özel ders fiyatları Online için farklı yüz yüze için farklıdır.
 • İlkokul özel ders fiyatları Online için 2022 yılı için 70 tl
 • Hızlı paragraf okuma, hızlı okuma kursu fiyatları 1 ders ücreti online 70 tldir.

matematik ozel ders 344

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Matematik Özel Ders Eskişehir, Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları - 13 Yorum
 1. Seray dedi ki:

  Matematik dersinde çok büyük ilerleme kaydettim tavsiye ederim

 2. Baran dedi ki:

  Matematiğe nasıl çalışmam gerektiğini öğrendim hocam çok iyi anlatıyor tavsiye ederim

 3. Eyşan Şener dedi ki:

  Hocam matematik öğretiminde uzman sayesinde inanilmaz ilerledim

 4. Işıl Seyhan dedi ki:

  Denemelerde ne kadar yol aldığımı görüyorum tavsiye ederim

 5. Şeyma dedi ki:

  Netlerimin bu kadar artabileceğini düşünemezdim bile hocama ve sizlere teşekkür ederim

 6. Aslıhan dedi ki:

  Matematiği sevmeye başladım çok daha rahat çözmeye başladım teşekkür ederim

 7. Fatoş Kırcı dedi ki:

  Eğitim hayatımda çok önemli bir yeriniz var hocama teşekkür ederim

 8. Hande Kolcan dedi ki:

  Denemelerde çok daha fazla net çıkarmaya başladım hocam sayesinde tavsiye ederim

 9. Nilay Kamer dedi ki:

  Hocamla çok daha hızlı öğreniyor ve çözüyorum kesinlikle tavsiye ederim

 10. Rüya dedi ki:

  Hocamın deneyim ve sabrıyla ilerledim tavsiye ederim

 11. Kardelen Aksu dedi ki:

  Hocam çok yardımcı oluyor sadece matematiği değil nasıl ilerleyeceğimi öğrendim çok teşekkür ederim

 12. Yaprak Aydın dedi ki:

  Doğru çalışma ve ilgili hoca ile en zorlandığım dersler bile kolaylaşıyormuş tavsiye ederim

 13. Azra dedi ki:

  Ders aldığım en nitelikli yer gerçekten çok faydalı oldu

Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba, POPÜLER HOCA' dan geliyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Call Now Button