İzmit/KOCAELİ Çukurambar/ANKARA

Matematik Özel Ders Fiyatları

Hızlı Okuma Kursu

Matematik Özel Ders Fiyatları, Matematik sınavlarda en fazla etkisi olan derstir. Matematiği hayatımızın her noktasında kullanıyoruz.

Bizim genel mantığımız matematikte başarılı olan bir insan hayatta başarılı olur.

Türkçe ile matematiği çok iyi olan öğrenciler tüm sınavlarda başarılı olmaktadır.

Öyle yada böyle hayatlarında başarılı oluyorlar.

İlkokuldan beri öğrencilerin, sınav adaylarının korkulu rüyası gibi olan matematik sınavlarda en fazla etkisi olan derstir.

Matematiği öğrenmek zorundayız.

Matematik Özel Ders Fiyatları, Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Matematik Özel Ders Fiyatları, Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

matematik ozel ders 344

Matematik Özel Ders Fiyatları için bizimle iletişime geçin

 

Matematik Özel Ders ayrı bir iştir. Herkesin yapabileceği, anlatabileceği bir ders değildir. Öğretmenler kendi çocuklarına ders anlatırken zorlanır, anne baba kendi yakınlarına çocuklarına ders anlatırken zorlanırlar. O yüzden dışarıdan destek almak gerekmektedir. Bizim tavsiyemiz de kurslarımızda 1-2-3-4-6 kişilik bulunan sınıflarımızda ders alınmasıdır. İmkanlar ölçüsünde 1 kişilik sınıfta diğer adıyla özel ders alınmasıdır.

İyi bir öğretmenden, tecrübeli bir öğretmenden ve hepsinden önemlisi belki de öğrencinin sevebileceği konuyu öğretebilen, pratik yolları anlatabilen öğretmenden matematik özel ders alınmalıdır.

Matematik Özel Ders Fiyatları şehirden şehire değişkenlik göstermektedir. Biz kurum olarak online ve yüz yüze birebir özel ders anlatmaktayız. Yüz yüze derslerimizde evinize öğretmen göndermekteyiz. Tecrübeli öğretmen kadrosu ile çalışmaktayız.

Online özel derslerimizde bilgisayar olması ve kamera açılması şartı koşmaktayız. Belki ales, kpss derslerinde zorunlu olmasa da ilkokul, orta okul ve lise öğrencilerine zorunlu tutuyoruz.

Matematik Özel Ders Fiyatları

Online özel ders ücretlerimiz tüm öğrenciler için sabittir.

Online özel ders almanın faydaları öncelikle sağlık açısından faydaları, fiyat olarak daha hesaplı aynı zaman da gidiş geliş gibi zaman kaybı olmamaktadır.

lgs kursu

Yüz Yüze Matematik Özel Ders Fiyatları

Şehirden şehire hatta ilçeden ilçeye değişkenlik göstermektedir.

Şehirlere göre özel ders fiyatlarını öğrenmek için lütfen arayınız. 0532621141 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Matematik Özel Ders, Matematiği sevmek öğrencinin elinde olduğu gibi öğretmeninde elindedir. Öğretmenin öğrenciye matematiği sevdirmesi en önemli unsurlardan biridir. Bu öğretmen sadece okuldaki öğretmen olabileceği gibi okuldaki bir öğretmende olmayabilir. Size matematiği sevdirecek bu öğretmen, bazen ailenizden bir birey, bazen hiç tanımadığınız bir insan, bazen de gerçekten size ders anlatan bir öğretmeniniz olabilir. Ve matematiği sevdiren öğretmenler unutulmaz. Çünkü onlar o öğrencinin belki de kaderini değiştirmişlerdir.

Matematik Özel Ders

Bizlerde kurum olarak sizlere en fazla fayda sağlayacak, en sevecen, en iyi matematik  dersi anlatan, özel ders veren öğretmenlerle ders veriyoruz. Özel ders, her öğretmenin yapabileceği bir iş değildir. Öğrencilere matematiği sevdirmek amacıyla yola çıkan öğretmenlerimizle sizlere destek oluyoruz. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun farkındayız. Matematik özel ders aramalarında ve sayfalarında en popüler konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, ne derece önemli olduğunu, belki de bir hayatı değiştireceğini biliyoruz.

Matematik dersi sınavlarda en fazla etkisi olan alandır. LGS de 20 soru TYT de 50 soru AYT de 50 soru sorulmaktadır. Öğrencilerin en fazla zorlandıkları alan olduğu için en fazla yapan öğrenci ön plana çıkmaktadır. Full çeken öğrenci sayısı çok az olduğundan sınavlarda hepsini yapan öğrenciler genelde derece yapmaktadır.

Bizler matematik derslerimizi online veya yüz yüze olarak yapmaktayız. Türkiye nin her noktasında evlere öğretmen göndermekteyiz. Matematik Özel Ders kadromuz tecrübeli öğretmenler tarafından oluşmaktadır. Popüler Hoca kurumu kurucumuz öğretmen olduğu için bütün öğretmenler ile tek tek görüşme yaptıktan sonra komisyon tarafından onay verildikten sonra kadromuza dahil edilmektedir.

Bizimle çalışan öğrencilere her hafta  online deneme yapılmaktadır. Denemelere geniş katılım olmaktadır.

Matematik Özel Ders , DGS YÖS, KPSS, ALES alanlarında da özel ders olarak yardımcı olmaktayız. Birçok kurum öğretmenlerini bizden talep etmektedir. Bizim öğretmenlerimiz uzman olarak çalışmakta olup özel okullar özel dershaneler online derslerine bizim kadromuz tarafından destek almaktadır.

Matematik Özel Ders , Lgs Matematik, yks matematik, yös matematik, kpss matematik, ales matematik DGS matematik için ayrı ayrı öğretmenler görevlendirilmiştir. Öğretmenlerimiz kendi alanlarında ders anlatmaktadırlar.

Ortalama olarak LGS matematik dersleri öğrenci seviyesine göre 60-90 ders aralığında bitmektedir.

YKS matematik dersleri TYT 80 ders AYT 60 derste bitmektedir.

YÖS, KPSS, ALES, DGS matematik dersleri tamamen öğrenci seviyesine göre değişkenlik göstermektedir.

lgs kursu populer hoca 9
Hızlı Okuma Kursu

TAVSİYE ETTİĞİMİZ DERS SAYILARI

Önerdiğimiz ders saatleri;

TYT için 50 ders  matematik

AYT için 50 ders matematik

LGS için 70 ders matematik

ALES için 40 ders matematik

YÖS için 150 ders matematik

Ders sayılarımız tavsiye niteliğindedir. Öğrencinin, adayın durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Velinin onayı alınmadan ders saati artırılmaz.

8. Sınıf Matematik Özel Ders

8. sınıf öğrencileri Lgs sınavına hazırlandıkları için Lgs Matematik özel ders de diyebiliriz. 8. sınıf öğrencileri Lgs sınavına sadece 8. sınıf matematik konularından sorumlular. Alanında uzman bir öğretmenden ders alınmazsa net sayısı az olur. Haliyle fen lisesi kazanma şansını azaltır. Fen lisesi kazanılması için 15 netin altına düşülmemesi gerekmektedir.

Özel Ders Fiyatları

Özel ders fiyatlarımız birçok kuruma göre daha hesaplıdır.

    • Matematik özel ders fiyatları Online için farklı yüz yüze için farklıdır.
    • Özel Ders ücretleri Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Mersin Yani tüm şehirlerde yüz yüze evinize öğretmen gönderdiğimiz zaman farklılık göstermektedir.
Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba, POPÜLER HOCA' dan geliyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Call Now Button