İzmit/KOCAELİ Çukurambar/ANKARA

Matematik Özel Ders Güzelbahçe

Matematik Özel Ders Güzelbahçe
Hızlı Okuma Kursu

Matematik Özel Ders Güzelbahçe İzmir, öğrencilerin en iyi öğrenme şekli birebir derstir. Eskiden sadece yüz yüze olan derslerimiz artık öğrencilerinde zorunlu olarak alıştıkları online sistemde pandemi ile hayatımıza girmiştir. Biz kurum olarak covid öncesinde de online olarak ders anlatmakta idik.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

ozel ders 1

Biz kurum olarak online veya yüz yüze birebir özel ders anlatıyoruz. Sadece tecrübeli öğretmenler ile çalışıyoruz. Eğitimci olarak tavsiyemiz imkanlar ölçüsünde matematik dersinden ilkokuldan başlayıp üniversite sınavına kadar matematikten özel ders alınmasıdır. Öğrencinin matematiği iyi olması durumunda gireceği tüm sınavlarda başarılı olmaktadır. Matematik dersinin yanında Türkçe dersi de iyi ise kazanamayacağı sınav yok demektir. İzmir’in tüm ilçe ve semtlerine tecrübeli öğretmenlerimizi evinize gönderiyoruz veya online olarak özel ders anlattırıyoruz. Her hafta deneme sınavı uyguluyoruz.

Matematik Özel Ders Güzelbahçe, tamamen kurumsal olarak tecrübeli alanında uzman öğretmenler ile çalışmaktayız. Karşıyaka, Konak, Çiğli, Mavişehir, Bornova, Balçova, Urla, Çeşme, Karabağlar yani tüm merkez ve çevre ilçelerinde ders anlatmaktayız. Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde yani halk arasında söylenildiği gibi 1,5 saat olarak yapmaktayız. Biz bu şekilde olmasının kararını rehber öğretmenlerimizle (eğitim koçlarımız) yaptığımız çalıştayları sonucunda en verimli olacağına karar verdik.

lgs kursu populer hoca 9

Matematik Özel Ders

Matematik veya diğer derslerden özel ders almaya karar verildiğinde Online derslerimizle ilgili öncelikle ücretsiz 15-20 dakikalık deneme ve tanışma dersi veriliyor ve sonrasında karar veriliyor. Deneme dersindeki öğretmen öğrenci uyumuna bakılıyor. Uyum varsa eğitim danışmalarımız dosya açıp derslere başlatıyor. Uyum olmaması durumunda öğretmen değiştirilebiliyor. Öğrencinin seveceği öğretmen olması gerekmektedir. Sevdiği öğretmenlerle çalışması durumunda daha verimli olacaktır.

Yüz yüze birebir özel derslerimizde genelde öğrenci evinde ders anlatılmaktadır. Burada deneme dersi yapılmayıp öncesinde veli öğrenci öğretmen telefon ile görüşme yapıyor ve direk derslere başlanıyor. Gerekirse daha sonrasında öğretmen değişikliği yapılabilmektedir.

2005 den beri kurs ve özel ders vererek sınavlara öğrenci hazırlıyoruz. Türkiye’nin en iyi öğretmen kadrosu ile çalışmaktayız. Kadromuzda ki öğretmenlerin tamamı ile kurucularımız (öğretmenlerdir) ayrı ayrı görüşme yaptıktan sonra kadrolarımıza katılmışlardır.

Popüler Hoca kurum olarak bizler online derslerimize 2013 yılında Avrupa’da yaşayan YÖS adaylar ile başladık. Her sene kendimizi yenileyerek online ders vermeye devam ettik.  Şuan ilkokul özel ders, orta okul özel ders, lise özel ders, ales adayları, kpss adayları, yks adayları, lgs adaylarına online ders anlatıyoruz. İsteyen veli-öğrencilerimize yüz yüze birebir Matematik Özel Ders veriyoruz.

Covid (pandemi) sürecinde birçok kurum derslere çok geç başladılar. Ne yapacağını şaşırdılar. Önce hazırlıklarını tamamladılar sonrasında online ders vermeye başladılar. Bizler çok daha öncesinden de online özel ders verdiğimiz için hemen başladık. Sonrasında alt yapımızı sadece biraz daha güçlendirmek bizim için yeterli oldu.

Matematik Özel Ders Güzelbahçe olarak sadece matematik dersi değil diğer derslerden de özel ders vermekteyiz. Matematik, fen, Türkçe, İngilizce, ilkokul dersleri, lise dersleri, ales, kpss, dgs dersleri veriyoruz. 2021 yılında LGS de 2 tane  Türkiye birincisi çıkarttık.

Matematik Özel Ders Güzelbahçe, öğretmen kadromuz güncel ÖSYM, MEB müfredatına uygun olarak ders anlatmaktadırlar. Matematik Özel Ders Güzelbahçe ders verilirken yeni nesil sorular üzerinden konu anlatmaya özen gösterilmektedir. Adaylar ders sonrasında yapamadıkları soruları whatsapp üzerinden ders aldıkları öğretmenlerine ücretsiz olarak soru sorabilirler.

İlkokul öğrencilerine, orta okul 1-2-3-4-5-6-7  sınıf öğrencilerine ve lgs hazırlık öğrencilerine, lise ara sınıf 9- 10- 11 sınıf öğrencilerine ve yks öğrencilerine ALES, KPSS, YÖS, DGS, BİLSEM hazırlık adaylarına özel ders olarak yardımcı olmaktayız. Matematik Özel Ders Güzelbahçe tüm seviyelerde matematik dersi anlatmaktayız.

lgs kursu
Hızlı Okuma Kursu

Lgs, Yks Matematik Soruları Nasıl?

Son 4-5 yıldır özellikle sıralama sınavlarında matematik ve Türkçe dersi ön plana çıkmıştır. Her sene bir önceki seneye göre daha zor ve anlaşılması zor olan kısaca yeni nesil sorular denilen sorular üzerinden sınavlar yapılmaktadır. Dolayısıyla Türkçe ve matematik dersi sınav sorularını yapmak zorunda bırakılmıştır öğrenciler. Bu soruları yapan öğrenciler sınavın 2/3 ünü yapmış demektir. Yeni nesil soruların mantığını bildiği zaman zor olmayan fakat uzun olan sorulardır. Zaman kaybı çok fazla yapılmaktadır. Matematik Özel Ders Güzelbahçe olarak soruların nasıl çözüleceğini gösteriyoruz.

Matematik Zor mu? Değil!

Matematik Özel Ders Güzelbahçe, Matematik dersi öğrencilerin en fazla zorlandığı derstir. Matematiğin mantığını aldıkları öğrenip ve önyargı kalktığı zaman rahatlıkla yapılan bir derstir. Başarısızlık korkusu öğrencileri sistemden her geçen gün biraz daha uzaklaştırmaktadır. Öğrencinin alanında tecrübeli bir matematik öğretmeni ile özel ders olarak çalışması bu korkuyu siler ve ön yargıları kırar. Adım adım başarıya ulaştırır.

Matematik Özel Ders Güzelbahçe, özel ders  verirken hem veliyi maddi olarak zorlamayıp hem de gereksiz bilgilerle öğrenciyi zorlamıyoruz. Biz uzman öğretmenlerimizle öğrencilerin bilmesi gerekenleri Milli Eğitim müfredatına uygun olarak anlatıyoruz. Yeni nesil sorularla bol örnekler çözerek öğrenciyi sınavlara hazırlıyoruz. Ortalama olarak 50-60 derste müfredat tamamlanmaktadır.(öğrenci seviyesi iyi ise daha erken yani daha az dersle de müfredat tamamlanabiliyor.) Müfredat erken biterse veli ve öğrenci talebine göre bir üst sınıfın konularına geçebiliyoruz.

Matematik Özel Ders Güzelbahçe İzmir

YKS (TYT-AYT-YDT), LGS, ara sınıflar, ilkokul, ortaokul, lise, ALES, DGS, KPSS… her seviyeye uygun şekilde verilmektedir. Öğrencilerimiz indirimli paket satın alabilir ya da haftalık olarak ihtiyacı olduğu kadar ders alabilirler. Dilediği takdirde ders programlarını profesyonel eğitim koçları ile birlikte yapabilir. Derslere başlamadan önce ücretsiz deneme dersleri yapılmaktadır. Bu derslerde öğrencinin seviyesine ve ihtiyacına öğretmen ile birlikte karar verilir. İhtiyaç dâhilinde belirlenen ders programı ile sistemli bir şekilde ilerlenir. Matematik Özel Derslere dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz.  Hafta içi ya da hafta sonu size uygun olan bi saatte derslerinize dahil olabilirsiniz. Matematik derslerini bireysel olarak online ya da yüz yüze almanın yanı sıra maksimum 3 kişilik küçük gruplar oluşturarak da alabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Güzelbahçe Önerdiğimiz Ders Saatleri;

TYT matematik için 50 ders tavsiye niteliğindedir.

AYT matematik için 60 ders tavsiye niteliğindedir.

LGS matematik için 80 ders tavsiye niteliğindedir.

ALES matematik için 40 ders tavsiye niteliğindedir.

YÖS için 150 ders matematik tavsiye niteliğindedir.

Ders saatleri öğrencilerin seviyelerine bilgilerine göre değişkenlik gösterebilir. Matematik Özel Ders Güzelbahçe İlkokul öğrencileri için sınıf öğretmenlerimiz seviyeye göre belirlemektedir.

Haftalık olarak yaptığımız Online deneme sınavları eksiğinizi belirlemede önemli bir yöntemdir. Sonuçları ve ayrıntılı raporları velilerimiz, dilediği anda öğrencimiz için hazırlanan bireysel platformlardan anında öğrenebilir. Özel olarak öğrenciler için oluşturduğumuz platformlarda, öğrencilerimizin binlerce soruya ulaşma imkânları vardır.  Veliler için oluşturduğumuz platformdan ders gün ve saatlerine ulaşabilirler.

Lgs Kursu Tavsiye Ders Saatleri

200 saatlik ve 400 saatlik lgs hazırlık kurslarımız vardır. Ayrıntılar için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

Lgs Yaz Kursu

Lgs adaylarına yaz aylarında 20 ders fen bilimleri, 20 ders türkçe ve 30 ders matematikten online olarak özel ders almaları ve paket programımızdan faydalanmalarını tavsiye ediyoruz.

Tyt Kursu Tavsiye Ders Saatleri

150 saatlik veya 250 saatlik tyt yaz programlarımız veya eylülde başlayan tyt programlarımız bulunmaktadır.

Ayt Kursu Tavsiye Ders Saatleri

150 derslik veya 250 derslik programlarımız bulunmaktadır.

Paket programlarımızdan almak zorunda değilsiniz. Sadece matematik, veya fizik, veya Hızlı paragraf teknikleri, hızlı okuma teknikleri kurslarımızdan da faydalanabilirsiniz.

 

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları - 30 Yorum
 1. Berrak Aytun dedi ki:

  Matematik konularını bu kadar net anlamamıştım hiç hocama ve sizlere çok teşekkür ederim

 2. Zeynep Avcı dedi ki:

  Ders almaya başladığımdan beri sorulari daha rahat çözüyorum tavsiye ederim

 3. Merve Tunç dedi ki:

  Netlerim yükseliyor teşekkür ederim

 4. Ceyda Bircan dedi ki:

  Matematikten yeni nesil soruları çözemiyordum artık daha iyiyim teşekkür ederim

 5. Buse Erten dedi ki:

  Matematik konularını rahatlıkla öğreniyorum hocam sayesinde teşekkür ederim

 6. Hira Gürel dedi ki:

  Aldığım en nitelikli matematik dersi tavsiye ederim

 7. Deniz Çiğdem dedi ki:

  Matematik net artışını hocama borçluyum teşekkür ederim

 8. Eymen Kartal dedi ki:

  Soru çözümlerinde kullandığımız teknikler süper hocama teşekkür ederim

 9. Seray Tunalı dedi ki:

  Matematik hocam öğrenim hayatıma yeni bir yön verdi sayesinde en zorlu dersi çözebiliyorum teşekkür ederim

 10. Anıl Korkmaz dedi ki:

  Doğru adres ve doğru hocadan ders alıyorum denemelerde çok iyi yapmaya başladım tavsiye ederim

 11. Gülce Deniz dedi ki:

  Matematik dersi ve çözümünde olumlu düşünmemi ve ilerlememi sağlayan hocama teşekkür ediyorum

 12. Sibel Keleş dedi ki:

  Hocam çok tecrübeli inanilmaz geliştirdi beni teşekkür ederim

 13. Yakup Şener dedi ki:

  Ders almak için en doğru adres arkadaşlara tavsiye ederim

 14. Nazlı Karan dedi ki:

  Hocam sayesinde ilk defa konuları net bir sekilde anlıyorum tavsiye ederim

 15. Esen Uysal dedi ki:

  Matematik konusunda bulabileceğim en iyi hoca ve sistem tavsiye ediyorum

 16. Ahmet Gündoğdu dedi ki:

  Alanında uzman oldukça iyi bir hocam var tavsiye ederim

 17. Meral Aydın dedi ki:

  İstediğim bölüme girebileceğim hocam sayesinde matematik gelişimimi ona borcluyum

 18. Sercan Kaya dedi ki:

  Derslerle denemelerle oldukça disiplinli ve kaliteli eğitim veriliyor tavsiye ederim

 19. Hande Şencan dedi ki:

  Matematikten kendime güvenimi kazandıran hocama teşekkür ediyorum

 20. Buğlem Özgen dedi ki:

  Sınava iyi hazırlanıyorum ve notlarım yükseldi size çok şey borçluyum

 21. Uğur İpek dedi ki:

  Çözebildiğimi görmek beni daha çok azimlendiriyor hocama teşekkür ederim

 22. Sinan Coşar dedi ki:

  Hocamın tarzını seviyorum çözüm tekniğim de gelişti teşekkür ediyorum

 23. Gonca Yalın dedi ki:

  Deneyimli hocalardan nitelikli ders alıyoruz tavsiye ederim

 24. Sahre Akar dedi ki:

  Matematiğe karşı ilgimi çeken sevmemi sağlayan hocama teşekkür ederim

 25. Defne Yavuz dedi ki:

  Emek veren sonuna kadar ilgilenen hocalar var tavsiye ederim

 26. Serra Aydın dedi ki:

  Verilen kaliteli eğitim sayesinde netlerim yükseliyor tavsiye ederim

 27. Ebru Yamaner dedi ki:

  Hocamıza verdiği eğitime güveniyorum kesinlikle tavsiye ederim

 28. Ahmet Erol dedi ki:

  Lgs de başarımı size borçluyum matematik çözerken zorlanmadim

 29. Sadri Ekrem dedi ki:

  Hocamla çalışarak çok iyi hale geldim tavsiye ederim

 30. Devrim Gök dedi ki:

  Sorulari daha hızlı çözebiliyorum hocama teşekkür ederim

Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba, POPÜLER HOCA' dan geliyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Call Now Button