İzmit/KOCAELİ Çukurambar/ANKARA

Hızlı Okuma Kursu Bodrum

Hızlı Okuma Kursu Bodrum
Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu Bodrum, Meb ve Ösym sınavlarına girecek adayların aldığı kurstur. Sınava girecek olan adayların en fazla zorlandıkları ders artık Türkçe paragraf sorularıdır. Soruların uzun olması zaman kaybına neden olmaktadır. Sınava girecek adaylar paragraf tekniklerini kurs paketini almaları gerekmektedir. Daha sonrasında da hızlı okuma kursunu alabilirler. Hızlı okuma kurs paketini genelde çok fazla ve hızlı kitap veya kanun, yönetmelik okuması gerekenler almaktadır.

Hızlı Okuma Kursu Bodrum Alanında uzman tecrübeli öğretmenlerimiz ile online veya yüz yüze özel ders veriyoruz. Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Deneme dersleri sonrasında karar verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Bodrum Ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

lgs kursu

Hızlı Okuma Kursu 2 ye ayrılır.

  • Paragraf teknikleri, sınava girecek tüm adayların alması gereken bir kurstur.
  • Hızlı okuma, seri okuma ve anlama. Hızlı okuma genelde avukatlar tarafından alınan kurs paketidir. Seri okuma ve anlama ise ilkokul öğrencilerinin aldığı kurs paketidir.

Paragraf teknikleri derslerimiz 10 derste bitmektedir. Paragraf sorularının uzun olması adayları zorlamaktadır. 10 derslik paketimizi alanlar rahatlıkla çözer duruma gelmektedir.

Hızlı okuma yani seri okuma da durum farklıdır. Okuma hızını artıyoruz. Öğrenci seviyesine göre hızlı okuma da değişkenlik göstermektedir. İlkokul öğrencilerinde okuma hızı iki katına çıkarken orta ve lise öğrencilerinde üç katına kadar çıkabiliyor. Dakika da 1 sayfa okuma seviyesine kadar çıkılabiliyor.

Hızlı Okuma Kursu Bodrum olarak ilköğretim öğrencilerine okumayı hızlandırma ve okuduğunu anlama derslerini tavsiye ediyoruz. Kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için eğitim danışmanımızı arayabilirsiniz. Ücretsiz deneme dersi talep edebilirsiniz.

Kurslarımızda derslerimizi tecrübeli alanında uzman ve özel olarak yetiştirilmiş öğretmenlerimiz anlatmaktadır. Genel olarak birebir online özel ders olarak alınmaktadır. En fazla 2-3 kişilik gruplar halinde de olabilir. Kalabalık sınıflarda alınan derslerde istediğimiz verimi yakalayamıyoruz. Bundan dolayıdır ki tavsiye etmiyoruz.

Yüz yüze birebir özel ders almak isteyen velilerimiz, adaylarımız olursa evinize öğretmen gönderebiliyoruz. Kursumuzun bulunduğu şehirlerde kurslarımızda da özel ders şeklinde derslerimizi verebiliyoruz.

ozel ders 1

Hızlı Okuma Kursu  Kimler Almalı?

Okumayı hızlandırma veya seri okuma ve anlama pandemiden dolayı öğrencilerin en büyük sıkıntısıdır. Dolayısıyla ilkokul öğrencilerinin büyük bölümü bu konuda eksik kalmıştır ve kurumumuzdan online olarak destek almaktadır.

Seri okuma, hızlı okuma kurslarını herkes alabilir. İlkokul öğrencileri için okumayı hızlandırma ve anlama şeklinde ders almalıdır. İlkokul öğrencilerinden dakika da 85-95 kelime okurken verilen eğitim sonunda 270-300 kelimeye kadar çıkılabiliyor.

Hızlı Okuma Kursu Bodrum kursuna katılan adaylardan dakikada 180-200 kelime okuyanlar ise 420-450 kelimeye kadar çıkabiliyor.

hizliokuma 78

Hızlı Okuma Kursu Bodrum

Hızlı Okuma Kursu Bodrum kaç ders sürmektedir. Kurs kaç derste bitmektedir?  Öğrencinin seviyesine göre değişkenlik göstermektedir. Genelde 16 derste bitmektedir. Fakat öğrencinin durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bazı öğrencilerde daha kısa zamanda da bitebiliyor. Online özel ders olarak verdiğimiz için öncelikle 15-20 dakikalık deneme dersi yapmaktayız.

Hızlı Paragraf Çözümü Kursu Kimler Almalı?

Hızlı paragraf çözümü kursunda, paragraf teknikleri anlatılmaktadır. Sınavlara girecek tüm adayların alması gerekmektedir. Soru çeşitlerine göre taktikleri farklıdır. Tüm teknikleri gösterilmektedir. Paragraf sorularını 1 sayfa olan soruyu çok kısa zamanda bir kere okuma ile çözme yolları anlatılmaktadır.

Kimler almalıdır? Sınavlara hazırlanan tüm adaylar bu kursu almalıdır. Hangi sınavlar Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss ve yös kursularına girecek adayların biz hızlı paragraf çözümü kursunu almalarını tavsiye ediyoruz.

Bu kurs toplamda 8-10 ders sürmektedir.  10 uncu derste toparlamak ve basit bir sınav gibi test uygulanmaktadır.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Yüz yüze derslerden hiçbir farkı olmadığını ise 15-20 dakikalık deneme dersimizden sonra başlanmaktadır.

Kursun verimli olması ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 5 haftada alınmasını ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılması gerekmektedir.

hizliokuma 78Hızlı Okuma Kursunu Kimler Almalıdır ?

Meb ve Ösym tarafından yapılan sınavlara girecek tüm adayların paragraf tekniklerini sonrasında ise hızlı okuma kursunu almasını tavsiye diyoruz.

Kurslarımız sadece hızlı okuma şeklinde değildir. Sınavlara girecek adaylara veya okula yardımcı derslerden takviye isteyenlere yardımcı olmaktayız. İlkokul öğrencilerine yönelik farklı çalışmalarda yapılmaktadır.

Hızlı Okuma Kursunu evinizde alabilirsiniz. Veya online olarak 5 haftada hızlı paragraf alabilirsiniz. Seri okuma isteniyorsa 15 haftada kurs tamamlanıyor. Her hafta 2 ders ve derslerimiz 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde yapılmaktadır. Özel olarak hazırlanan uzman öğretmenlerimiz ile öncelikle deneme dersi (15 – 20 dakikalık) yapılıyor. Sonrasında öğretmen öğrenci uyumuna bakıldıktan sonra karar verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Ücretleri

Eğitim öğretim yılı ders ücretlerimiz için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Bodrum Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0532 621 1141 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer kurslarımız hakkında bilgi almak isterseniz lütfen arayınız. Eğitim danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecektir.

Hızlı Okuma Kursu Bodrum Alanında uzman tecrübeli öğretmenlerimiz ile online veya yüz yüze özel ders veriyoruz. Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Deneme dersleri sonrasında karar verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Bodrum Ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba, POPÜLER HOCA' dan geliyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Call Now Button