İzmit/KOCAELİ Çukurambar/ANKARA

Hızlı Okuma Kursu İzmit

Hızlı Okuma Kursu İzmit
Hızlı Okuma Kursu

Yahyakaptan da bulunan kursumuzda küçük gruplar halinde kendi programlarımız ile eğitim vermekteyiz. Hızlı Okuma Kursu İzmit, son zamanlarda Meb ve Ösym sınavlarında karşılaşılan uzun ve anlaşılması zor soruları kolaylıkla çözmeye yardımcı olacak teknikler içeren bir kurs paketidir. Kursumuz alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler tarafından Türkiye’nin her iline ve ilçesine online olarak verilmektedir.

Hızlı (seri) okuma kursu ve hızlı paragraf çözümü teknikleri olarak ikiye ayırabiliriz. Son zamanlarda öğrencilerin sınavlarda en çok zorlandığı sorular uzun ve anlaşılması zor paragraf sorularıdır. Bu soruları daha hızlı okumaya yönelik teknikler içeren paragraf çözümü teknikleri kursunu sınava girecek tüm adayların almasını tavsiye ediyoruz. Pandemiden dolayı okul derslerinde geri kalan ilkokul seviyesindeki öğrencilerimiz için ise seri okuma ve okuduğunu anlama çalışmaları yapılmaktadır.

ozel ders 1

Hızlı Okuma Kursu İzmit olarak yalnızca hızlı okuma kursu değil matematik, kimya, biyoloji vb. gibi lise branş dersleri, ortaokul branş dersleri, ilkokul branş dersleri ve yabancı dil eğitimi de vermekteyiz. Derslerimizi isterseniz online isterseniz yüz yüze olacak şekilde evinize öğretmen yönlendirmesi ile isterseniz de  İzmit’te bulunan kurumumuzda yine öğretmen ile birebir olacak şekilde alabilirsiniz. Hızlı okuma için bizim önerimiz online olarak alınmasıdır. Online derslerin öncesinde öğretmen ve öğrenci uyumunu test etmek amacıyla 15-20 dakika ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve deneme dersi talebinde bulunabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu İzmit Kimler Almalı?

Hızlı okuma teknikleri kursunu okumasını hızlandırmak isteyen, kitap okumayı seven, fazla okuma yapması gereken işlerde çalışan bireyler ve sınava girecek öğrenciler alabilir. Genellikle ilkokul 1. ve 2. sınıf öğrencileri tarafından seri okuma şeklinde alınmaktadır.

Hızlı okuma kursu öğrencinin seviyesine bağlı olarak ortalama 16 derste tamamlanmaktadır. İlkokul öğrencileri başlangıçta dakika da 85-95 kelime okurken verilen eğitim sonunda 270-300 kelimeye kadar çıkılabiliyor. Hızlı Okuma Kursu İzmit kursuna katılan adaylardan dakikada 180-200 kelime okuyanlar ise 420-450 kelimeye kadar çıkabiliyor.

Hızlı okuma kursundan yaşamınızın her alanında faydalanabilirsiniz. Kitap okuma alışkanlığı kazandıracağından günlük stresinizi azaltmanıza ve doğru zaman yönetimi yapmanıza fayda sağlar.

lgs kursu

Hızlı Paragraf Çözümü Kursu Kimler Almalı?

Hızlı paragraf çözümü kursunda yeni nesil soruları nasıl daha hızlı çözebileceğinize ve nasıl daha anlaşılır hale getirebileceğinize dair teknikler anlatılmaktadır. O nedenle Lgs, Yks, Kpss, Dgs, Ales, Yös gibi sınavlara hazırlanan tüm adayların bu kursu alması gerekmektedir.

Kursumuz 10 derste tamamlanmaktadır fakat maksimum verim alabilmek için 5 haftada tamamlanmalı ve her hafta verilen ödevler eksiksiz yapılmalıdır.

Hızlı okuma ve hızlı paragraf teknikleri kursunun birebir olarak online alınmasını tavsiye ediyoruz. Yüz yüze derslerden hiçbir farkı olmadığını 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersimizden sonra görebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu İzmit Ders Ücretlerimiz

Eğitim öğretim yılı ders ücretlerimiz için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

matematik ozel ders 344

Hızlı Okuma Kursu İzmit Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0532 621 1141 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer kurslarımız hakkında bilgi almak isterseniz lütfen arayınız. Eğitim danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecektir.

Hızlı Okuma Kursu İzmit hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu İzmit Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme uygulanmaktadır.(LGS YKS öğrencilerine) Bütün öğrencilerin katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır. Deneme dersi sonrası uyuma bakılır gerekirse tekrar başka bir öğretmenimiz ile deneme dersi yapılabilir.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

 

Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Emir Özer dedi ki:

    Kurs sayesinde paragraf sorularını hızla çözmeye başladım tavsiye ederim

Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba, POPÜLER HOCA' dan geliyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Call Now Button