İzmit/KOCAELİ Çukurambar/ANKARA

Hızlı Okuma Kursu Tekirdağ

Hızlı Okuma Kursu Tekirdağ
Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu Tekirdağ, sınavlara girecek tüm adayların Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss genelde aldığı kurstur. Hızlı okuma kursumuz, seri okuma ve paragraf teknikleri diye ikiye ayrılır. Hızlı Okuma Kursu Tekirdağ olarak paragraf tekniklerinde farklı bir teknik izliyoruz. Kendilerini özel olarak hazırlayan öğretmenlerimiz tarafından toplamda 10 derste paragraf sorularını ve sınavlarda çıkan yeni nesil soruları rahatlıkla çözer duruma getiriyoruz. Hızlı okuma yani seri okuma da durum farklıdır. Okuma hızını artıyoruz. Bu kursumuzu öğrenciler fazla almamaktadır. Genelde avukatlar ve hızlı okuması gereken, genel hatlarıyla bilgi sahibi olması gerekenler almaktadır.

Hızlı okuma kursunu almak isteyen öğrencilerde seviyelerine göre hız da değişkenlik oluyor. İlkokul öğrencilerinde okuma hızı iki katına çıkarken orta ve lise öğrencilerinde üç katına kadar çıkabiliyor. Dakika da 1 sayfa okuma seviyesine kadar çıkılabiliyor. Fakat bu tür hızlı okumaları genelde avukatlar almaktadır. Genel hatlarıyla bilgi sahibi olmak için.

ozel ders 1

Hızlı Okuma Kursu Tekirdağ olarak ilköğretim öğrencilerine okumayı hızlandırma ve okuduğunu anlama derslerini tavsiye ediyoruz. Hızlı okuma kursu ve paragraf teknikleri kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için eğitim danışmanımızı arayabilirsiniz. Ücretsiz deneme 15-20 dakikalık demo dersi talep edebilirsiniz.

Kurslarımızda derslerimizi tecrübeli alanında uzman ve özel olarak yetiştirilmiş öğretmenlerimiz anlatmaktadır. Genel olarak birebir online özel ders olarak alınmaktadır. En fazla 2-3 kişilik gruplar halinde de olabilir. Kalabalık sınıflarda alınan derslerde istediğimiz verimi yakalayamıyoruz. Bundan dolayıdır ki tavsiye etmiyoruz.

Yüz yüze birebir özel ders almak isteyen velilerimiz, adaylarımız olursa evinize öğretmen gönderebiliyoruz. Kursumuzun bulunduğu şehirlerde kurslarımızda da özel ders şeklinde derslerimizi verebiliyoruz.

Hızlı Okuma Kursu Tekirdağ Kimler Almalı?

Seri okuma, hızlı okuma kurslarını herkes alabilir. İlkokul öğrencileri için okumayı hızlandırma ve anlama şeklinde ders almalıdır. İlkokul öğrencilerinden dakika da 90-95 kelime okurken verilen eğitim sonunda 270-300 kelimeye kadar çıkılabiliyor.

Hızlı Okuma Kursu Tekirdağ kursuna katılan adaylardan dakikada 180-200 kelime okuyanlar ise 420-450 kelimeye kadar çıkabiliyor.

Hızlı Okuma Kursu Tekirdağ

Hızlı Okuma Kursu Tekirdağ kaç ders sürmektedir. Öğrencinin seviyesine göre değişkenlik göstermektedir. Genelde 16-26 ders arasında bitmektedir. Online özel ders olarak verdiğimiz için öncelikle 15-20 dakikalık deneme dersi yapmaktayız.

Hızlı Paragraf Çözümü Kursu Kimler Almalı?

Hızlı paragraf çözümü kursunda, paragraf teknikleri anlatılmaktadır. Sınavlara girecek tüm adayların alması gerekmektedir. Soru çeşitlerine göre taktikleri farklıdır. Tüm teknikleri gösterilmektedir. Paragraf sorularını 1 sayfa olan soruyu çok kısa zamanda bir kere okuma ile çözme yolları anlatılmaktadır.

Kimler almalıdır? Sınavlara hazırlanan tüm adaylar bu kursu almalıdır. Hangi sınavlar Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss ve yös kursularına girecek adayların biz hızlı paragraf çözümü kursunu almalarını tavsiye ediyoruz.

Bu kurs toplamda 8-10 ders sürmektedir.  10 uncu derste toparlamak ve basit bir sınav gibi test uygulanmaktadır.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Yüz yüze derslerden hiçbir farkı olmadığını ise 15-20 dakikalık deneme dersimizden sonra başlanmaktadır.

Kursun verimli olması ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 5 haftada alınmasını ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılması gerekmektedir.

lgs kursu populer hoca 9

Hızlı Okuma Kursu Tekirdağ

Kursumuzu Tekirdağ’ın tüm ilçe ve semtlerinde vermekteyiz. Tavsiyemiz yüz yüze değil online olarak ders alınmasıdır.

Sınavlara girecek tüm adaylar almalıdır. Seri okumak isteyen herkes.

Eğitim danışmanlarımızdan bilgi alınız. Hızlı okuma kursu alan adaylarımız istedikleri takdirde Türkçe dil bilgisi olarak da devam edebilmektedirler.

Kurslarımız sadece hızlı okuma şeklinde değildir. Sınavlara girecek adaylara veya okula yardımcı derslerden takviye isteyenlere yardımcı olmaktayız. İlkokul öğrencilerine yönelik farklı çalışmalarda yapılmaktadır.

Hızlı Okuma Kursunu evinizde alabilirsiniz. Veya online olarak 5 haftada hızlı paragraf alabilirsiniz. Seri okuma isteniyorsa 15 haftada kurs tamamlanıyor. Her hafta 2 ders ve derslerimiz 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde yapılmaktadır. Özel olarak hazırlanan uzman öğretmenlerimiz ile öncelikle deneme dersi (15 – 20 dakikalık) yapılıyor. Sonrasında öğretmen öğrenci uyumuna bakıldıktan sonra karar verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Tekirdağ Ders Ücretleri

2022-2023 Eğitim öğretim yılı ders ücretlerimiz için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Matematik Özel Ders

Matematik özel ders her seviyedeki öğrencinin alması gerekmektedir. Matematiği iyi olan öğrenci diğer derslerde de başarılı olmaktadır. Tavsiyemiz ilkokul 2. sınıftan itibaren matematikten imkanlar ölçüsünde online olarak özel ders almasıdır. En iyi öğretmenlerden özel ders almak için eğitim danışmanımız ile iletişime geçiniz.

lgs kursu

Hızlı Okuma Kursu

Tekirdağ Özel Ders

Tekirdağ’ın tüm ilçe ve semtlerinde online veya yüz yüze özel ders anlatıyoruz. Türkiye’nin en iyi öğretmenleri ile çalışmaktayız. Online ücretsiz deneme dersi alabilirsiniz. Çorlu, Çerkezköy, Hayrabolu, Malkara, Muratlı, Şarköy, Ergene, Marmara Ereğli, Seri Okuma ve Anlama Özel Ders

Hızlı Okuma Kursu Tekirdağ Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  öğretmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0532 621 1141 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer kurslarımız hakkında bilgi almak isterseniz lütfen arayınız. Eğitim danışmanlarımız sizlere ayrıntılı bilgi verecektir.

Hızlı Okuma Kursu Tekirdağ Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Tekirdağ önemli not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme uygulanmaktadır.(LGS YKS öğrencilerine) Bütün öğrencilerin katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır. Deneme dersi sonrası uyuma bakılır gerekirse tekrar başka bir öğretmenimiz ile deneme dersi yapılabilir.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.
Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba, POPÜLER HOCA' dan geliyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Call Now Button