İzmit/KOCAELİ Çukurambar/ANKARA

Matematik Özel Ders Osmangazi

Matematik Özel Ders Osmangazi
Hızlı Okuma Kursu

Matematik Özel Ders Osmangazi Bursa, derslerimizi online veya yüz yüze birebir olarak anlatıyoruz. Kurumsal olarak ortak düşüncemiz ilkokuldan başlayıp üniversite sınavına kadar tüm öğrencilerin matematikten özel ders almaları, matematik derslerinin çok iyi olması gerektiğidir. Bursa’nın tüm ilçelerinde, tüm semtlerinde online veya yüz yüze özel ders anlatmaktayız.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Matematik Özel Ders Osmangazi Derslerimiz

Osmangazi’de tecrübeli öğretmenlerimiz ile evlere öğretmen gönderiyoruz. Tamamen kurumsal olarak tecrübeli öğretmenler ile çalışmaktayız. Bursa, Nilüfer, Osmangazi, Orhangazi, Çekirge, İnegöl, İznik, Orhaneli, Yıldırım, Gürsu, Karacabey, Yenişehir gibi birçok ilçe ve semtlerde özel ders anlatmaktayız. Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde yani halk arasında söylenildiği gibi 1,5 saat olarak yapmaktayız. Biz bu şekilde olmasının kararını rehber öğretmenlerimizle (eğitim koçlarımız) yaptığımız ön çalışmalar ve deneyimlerimiz sonucunda en verimli olacağına karar verdik.

lgs kursu

Ders Çalışmaya Karar Verme Öğretmen Belirleme

Matematik veya diğer derslerden özel ders almaya karar verildiğinde Online derslerimizle ilgili öncelikle ücretsiz 15-20 dakikalık deneme ve tanışma dersi veriliyor ve sonrasında karar veriliyor. Deneme dersindeki öğretmen öğrenci uyumuna bakılıyor. Uyum varsa eğitim danışmalarımız dosya açıp derslere başlatıyor. Uyum olmaması durumunda öğretmen değiştirilebiliyor.

Yüz yüze birebir derslerimizde genelde öğrenci evinde ders anlatılmaktadır. Burada deneme dersi yapılmayıp öncesinde veli öğrenci öğretmen telefon ile görüşme yapıyor ve direk derslere başlanıyor. Gerekirse daha sonrasında öğretmen değişikliği yapılabilmektedir.

2005 den beri kurs ve özel ders vererek sınavlara öğrenci hazırlıyoruz. Türkiye’nin en iyi öğretmen kadrosu ile çalışmaktayız. Kadromuzda ki öğretmenlerin tamamı ile kurucularımız (öğretmenlerdir) ayrı ayrı görüşme yaptıktan sonra kadrolarımıza katılmışlardır.

Popüler Hoca kurum olarak bizler online derslerimize 2013 yılında Avrupa’da yaşayan YÖS adaylar ile başladık. Her sene kendimizi yenileyerek online ders vermeye devam ettik.  Şuan ilkokul özel ders, orta okul özel ders, lise özel ders, ales adayları, kpss adayları, yks adayları, lgs adaylarına online ders anlatıyoruz. İsteyen veli-öğrencilerimize yüz yüze birebir Matematik Özel Ders veriyoruz.

Covid (pandemi) sürecinde birçok kurum derslere çok geç başladılar. Ne yapacağını şaşırdılar. Önce hazırlıklarını tamamladılar sonrasında online ders vermeye başladılar. Bizler çok daha öncesinden de online özel ders verdiğimiz için hemen başladık. Sonrasında alt yapımızı sadece biraz daha güçlendirmek bizim için yeterli oldu.

Matematik Özel Ders Osmangazi olarak sadece matematik dersi değil diğer derslerden de özel ders vermekteyiz. Matematik, fen, türkçe, ingilizce, ilkokul dersleri, lise dersleri, ales, kpss, dgs dersleri veriyoruz. 2021 yılında LGS de 2 tane  Türkiye birincisi çıkarttık.

matematik özel ders osmangazi

matematik özel ders osmangazi

Matematik Özel Ders Osmangazi Bursa

Matematik Özel Ders Osmangazi, öğretmen kadromuz güncel ÖSYM, MEB müfredatına uygun olarak ders anlatmaktadırlar. Matematik Özel Ders İzmir ders verilirken yeni nesil sorular üzerinden konu anlatmaya özen gösterilmektedir. Adaylar ders sonrasında yapamadıkları soruları whatsapp üzerinden ders aldıkları öğretmenlerine ücretsiz olarak soru sorabilirler.

İlkokul öğrencilerine, orta okul 1-2-3-4-5-6-7  sınıf öğrencilerine ve lgs hazırlık öğrencilerine, lise ara sınıf 9- 10- 11 sınıf öğrencilerine ve yks öğrencilerine ALES, KPSS, YÖS, DGS, BİLSEM hazırlık adaylarına özel ders olarak yardımcı olmaktayız. Bursa, Nilüfer, Osmangazi, Orhangazi, Çekirge, İnegöl, İznik, Orhaneli, Yıldırım, Gürsu, Karacabey, Yenişehir  Matematik Özel Ders tüm seviyelerde matematik dersi anlatmaktayız.

Lgsi Yks Matematik Soruları Nasıl?

Son 4-5 yıldır özellikle sıralama sınavlarında matematik ve Türkçe dersi ön plana çıkmıştır. Her sene bir önceki seneye göre daha zor ve anlaşılması zor olan kısaca yeni nesil sorular denilen sorular üzerinden sınavlar yapılmaktadır. Dolayısıyla Türkçe ve matematik dersi sınav sorularını yapmak zorunda bırakılmıştır öğrenciler. Bu soruları yapan öğrenciler sınavın 2/3 ünü yapmış demektir. Yeni nesil soruların mantığını bildiği zaman zor olmayan fakat uzun olan sorulardır. Zaman kaybı çok fazla yapılmaktadır. Matematik Özel Ders Osmangazi olarak soruların nasıl çözüleceğini gösteriyoruz.

Matematik Zor Değil!

Matematik Özel Ders Osmangazi, Matematik dersi öğrencilerin en fazla zorlandığı derstir. Matematiğin mantığını aldıkları öğrenip ve önyargı kalktığı zaman rahatlıkla yapılan bir derstir. Başarısızlık korkusu öğrencileri sistemden her geçen gün biraz daha uzaklaştırmaktadır. Öğrencinin alanında tecrübeli bir matematik öğretmeni ile özel ders olarak çalışması bu korkuyu siler ve ön yargıları kırar. Adım adım başarıya ulaştırır.

Matematik Özel Ders Osmangazi, özel ders  verirken hem veliyi maddi olarak zorlamayıp hem de gereksiz bilgilerle öğrenciyi zorlamıyoruz. Biz uzman öğretmenlerimizle öğrencilerin bilmesi gerekenleri Milli Eğitim müfredatına uygun olarak anlatıyoruz. Yeni nesil sorularla bol örnekler çözerek öğrenciyi sınavlara hazırlıyoruz. Ortalama olarak 50-60 derste müfredat tamamlanmaktadır.(öğrenci seviyesi iyi ise daha erken yani daha az dersle de müfredat tamamlanabiliyor.) Müfredat erken biterse veli ve öğrenci talebine göre bir üst sınıfın konularına geçebiliyoruz.

matematik ozel ders 344

Hızlı Okuma Kursu

Matematik Özel Ders Osmangazi

YKS (TYT-AYT-YDT), LGS, ara sınıflar, ilkokul, ortaokul, lise, ALES, DGS, KPSS… her seviyeye uygun şekilde verilmektedir. Öğrencilerimiz indirimli paket satın alabilir ya da haftalık olarak ihtiyacı olduğu kadar ders alabilirler. Dilediği takdirde ders programlarını profesyonel eğitim koçları ile birlikte yapabilir. Derslere başlamadan önce ücretsiz deneme dersleri yapılmaktadır. Bu derslerde öğrencinin seviyesine ve ihtiyacına öğretmen ile birlikte karar verilir. İhtiyaç dâhilinde belirlenen ders programı ile sistemli bir şekilde ilerlenir. Matematik Özel Derslere dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz.  Hafta içi ya da hafta sonu size uygun olan bi saatte derslerinize dahil olabilirsiniz. Matematik derslerini bireysel olarak online ya da yüz yüze almanın yanı sıra maksimum 3 kişilik küçük gruplar oluşturarak da alabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Osmangazi Önerdiğimiz Ders Saatleri;

TYT matematik için 40 – 50 ders

AYT matematik için 50 ders

LGS matematik için 70 ders

ALES matematik için 30 ders

YÖS için 150 ders matematik

Ders saatleri öğrencilerin seviyelerine bilgilerine göre değişkenlik gösterebilir. Matematik Özel Ders Osmangazi İlkokul öğrencileri için sınıf öğretmenlerimiz seviyeye göre belirlemektedir.

Haftalık olarak yaptığımız Online deneme sınavları eksiğinizi belirlemede önemli bir yöntemdir. Sonuçları ve ayrıntılı raporları velilerimiz, dilediği anda öğrencimiz için hazırlanan bireysel platformlardan anında öğrenebilir. Özel olarak öğrenciler için oluşturduğumuz platformlarda, öğrencilerimizin binlerce soruya ulaşma imkânları vardır.  Veliler için oluşturduğumuz platformdan ders gün ve saatlerine ulaşabilirler.

Matematik Özel Ders Ücretleri

Eğitim öğretim yılı ders ücretlerimiz için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Matematik Özel Ders Osmangazi  Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  öğretmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0532 621 1141 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

lgs kursu populer hoca 9

Bursa Özel Ders Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Osmangazi Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere her hafta online deneme uygulanmaktadır.(LGS YKS öğrencilerine) Bütün öğrencilerin katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

lgs kursu

Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba, POPÜLER HOCA' dan geliyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Call Now Button