İzmit/KOCAELİ Çukurambar/ANKARA

Zonguldak Matematik Özel Ders

Zonguldak Matematik Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Zonguldak Matematik Özel Ders olarak öğrencilerin en iyi öğrenme şeklinin özel ders olduğunu biliyoruz. Alanında uzman ve tecrübeli öğretmen kadromuz ile online ya da eve öğretmen yönlendirmesi ile yüz yüze özel ders veriyoruz. Kurumsal olarak ortak düşüncemiz ilkokuldan başlayıp üniversite sınavına kadar tüm öğrencilerin matematikten özel ders almalarıdır. Çünkü matematik konu üzerine konu konularak öğrenilen bir derstir ve temelin sağlam olması gerekir.

Zonguldak Matematik Özel Ders olarak Zonguldak Merkez, Çaycuma, Devrek, Ereğli, Alaplı, Gökçebey, Kilimli, Kozlu gibi birçok ilçe ve semtlerde ders anlatmaktayız. Derslerimizi dilerseniz eve öğretmen yönlendirmesi ile yüz yüze dilerseniz online olarak anlatıyoruz. Eve öğretmen yönlendirdiğimizde öğretmenimiz evinize 1,5 saatliğine (40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders) ders anlatmaya geliyor. Derslerimizi online olarak tercih ederseniz öncesinde öğretmen ve öğrenci uyumunu ölçmek için öncesinde 15-20 dakika ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Online derslerimiz tamamen canlı ve öğretmen ile birebir olacak şekilde yapılmaktadır. Deneme dersimizden sonra online derslerimiz ile yüz yüze derslerin verim açısından hiçbir farkı olmadığını görebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir ve deneme dersi talep edebilirsiniz.

 

matematik ozel ders 344

Matematik Özel Ders Zonguldak

Zonguldak Matematik Özel Ders sınavlarda belirleyici derslerden biridir. Matematikten yapacağınız bir net sizi binlerce insanın önüne geçirebilir. Bu nedenle matematiğin mantığını kavrayarak ilerlemek çok önemlidir. Matematik dersinin birebir öğretmen ile özel ders şeklinde alınması çok daha verimlidir. Öğrenci anlık olarak öğretmene anlamadığı yerleri sorabilir ve kendisini çok daha rahat hissedebilir. Öğretmen ile öğrenci arasında daha samimi bir bağ kurulur ve dersi veren öğretmen öğrencinin eksik kalan bilgilerini daha kolay fark eder ve tamamlar. Özel ders öğrencinin eksiklerini tamamlama konusunda birebirdir.

Öğretmen kadromuz güncel MEB ve ÖSYM müfredatına uygun ders anlatmaktadır. Özellikle sınavlarda çıkan yeni nesil sorular üzerinde konu anlatılmaya özen gösterilmektedir. Adaylar ders sonrasında yapamadıkları soruları whatsapp üzerinden ders aldıkları öğretmenlerine ücretsiz olarak  sorabilirler.

Kurum olarak 2005 den beri sınavlara hazırlık kurslarımız, okula destek kurslarımız ve özel ders vererek öğrencileri sınavlara hazırlıyoruz. Yalnızca matematik değil, fizik kimya biyoloji vb. gibi lise branş dersleri, ilkokul takviye dersleri, Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss, Yös, Msü, Ydt, Bilsem gibi sınavlara hazırlık dersleri, hızlı okuma kursları ve yabancı dil eğitimleri vermekteyiz.

Matematik Özel Ders Zonguldak Önerdiğimiz Ders Saatleri;

TYT matematik için 50 ders (tavsiye niteliğindedir.)

AYT matematik için 60 ders (tavsiye niteliğindedir.)

LGS matematik için 80 ders (tavsiye niteliğindedir.)

ALES matematik için 40 ders (tavsiye niteliğindedir.)

YÖS için 150 ders matematik (tavsiye niteliğindedir.)

Ders saatleri öğrencilerin seviyelerine bilgilerine göre değişkenlik gösterebilir. İlkokul öğrencileri için sınıf öğretmenlerimiz seviyeye göre belirlemektedir.

 

lgs kursu populer hoca 9

Matematik Özel Ders Zonguldak Ders Ücretlerimiz

2022-2023 Eğitim öğretim yılı ders ücretlerimiz için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Zonguldak Matematik Özel Ders Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  öğretmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0532 621 1141 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Zonguldak Matematik Özel Ders  Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere her hafta online deneme uygulanmaktadır.(LGS YKS öğrencilerine) Bütün öğrencilerin katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

ozel ders 1

Hızlı Okuma Kursu

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.
Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Programlar ve Özel Ders Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba, POPÜLER HOCA' dan geliyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Call Now Button